Úvod Kultúra Otvorenie fotografickej výstavy o živote Mariána Vargu obohatí koncert

Otvorenie fotografickej výstavy o živote Mariána Vargu obohatí koncert

REKLAMA

Marián Varga je známy nielen ako člen skupiny Prúdy, či zoskupenia Collegium Musicum, ale najmä pre jeho obrovskú vášeň v interpretácii a komponovaní hudby War frame download. Komunitné centrum ŽiWell chystá vo štvrtok 16. novembra otvorenie výstavy fotografa Petra Procházku Stanleyho, ktorá ponúkne jedinečný pohľad na život legendárneho slovenského hudobníka Encloud. Niektoré fotky sú už známe, iné uvidíte prvýkrát, pretože autor po rokoch objavil škatuľu negatívov v rodičovskom byte. Jedným z najväčších unikátov sú zábery z fotografovania obalu legendárneho albumu Prúdov Zvoňte, zvonky, ktorý vyšiel v roku 1969 image url. Vernisáž je na pláne o 18.00 hodine za účasti autora, po besede je na pláne koncert nemeckého multiinštrumentalistu Andrého Kellenbergera a saxofonistu Berca Viťázka 고전게임 슬램덩크 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

„Mariánov život som mapoval striedavo od 1968 roku až do súčasnosti 마왕의 사역마 다운로드. Bol aj starostlivý a až teraz mi dochádza, že niektoré moje prelomové fotografie vznikli vďaka jemu, jeho trpezlivosti a aj ochoty spolupracovať 47m 2 다운로드. Napríklad na odfotenie študentov, ktorí na Prvého mája 1969 si niesli vlastné potréty, mi bez problémov požičal fotoaparát Exaktu Mariánov otec tif viewer. Ja som si stále myslel, že to bolo samozrejmé, ale na tú dobu to bol kvalitný fotoaparát. Táto „samozrejmosť“ ma neopúšťala po celý život a keď som ho poprosil či by mi nepokrstil knihu fotografií o vysokolškolskom klube „V KLUB“ aj spolu s Kornelom Főldvárim, tak tiež bez problémov sa stal krstným otcom Wilbis download. Teraz, keď pozerám tie fotografie z krstu, tak mi chodí mráz po chrbte, že mi ju prišli pokrstiť,“ hovorí o tom ako vznikali fotografie autor google apps for android 4.3.

Marián Varga pre Petra Procházku Stanleyho bol, je a aj ostane logom kvality, čestnosti, férovosti. Hudbu, ktorú hral fascinujúco až mrazivo, vášnivo a nezabudnuteľne, je hymnou celej generácie Mac Terminal. Bola ódou na radosť a smútok zároveň. Koncert nemeckého klavíristu a multiinštrumentalistu Andého Kellenberga, ktorý vo svojich dielach prešiel od elektronickej hudby až k ambientnému zvuku začne v ŽiWlli o 20.00 hodine, spoločnosť mu bude robiť spoločnosť slovenský saxofonista Berco Viťázek.

-lt/Zdroj: Komunitné centrum ŽiWell, Peter Prochádzka Stanley, citylife.sk/Titulna fotografia: Peter Prochádzka Stanley, citylife.sk-

REKLAMA