Úvod Kultúra Organizátori Cinematiku oznámili predaj akreditácií

Organizátori Cinematiku oznámili predaj akreditácií

REKLAMA

Organizátori Cinematiku v krátkom videu oznámili dátum spustenia online predaja akreditácií na každoročný septembrový sviatok filmu v Piešťanoch Netmarble Sudden Attack. Medzinárodný filmový festival sa opäť uskutoční od 10. do 15. septembra 2020. Pôjde už o 15. ročník a ponúkne opäť okolo 90 filmov a množstvo sprievodných akcií 소규모 아카시아 밴드 다운로드.

Vzhľadom na pretrvávajúcu mimoriadnu situáciu z dôvodu šírenia koronavírusu zatiaľ nie je jasné, aké opatrenia bude potrebné dodržiavať v septembri ld플레이어 다운로드. Členovia prípravného štábu preto majú v pláne sledovať aktuálne podmienky, za akých sa projekcie filmov uskutočnia.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Kedy spustíme predpredaj ebs 연계교재 다운로드?

Malý pozdrav z Piešťan a informácia o tom, kedy si budete môcť kúpiť akreditácie.#Cinematik #FilmFestival #Piešťany

Uverejnil používateľ Filmový festival Cinematik Piešťany Utorok 16 Download the car game. júna 2020

Cinematik patrí medzi najväčšie filmové podujatia na Slovensku. Vznikol v roku 2006 a rýchlo si získal obľubu. V roku 2019 dosiahla návštevnosť viac ako 15-tisíc divákov. Každý september v Piešťanoch premietnu počas šiestich dní necelú stovku celovečerných a množstvo krátkometrážnych filmov s dôrazom na európsku a slovenskú kinematografiu. Pravidelným prídavkom sú aj rôzne sprievodné podujatia.

-red- Zdroj: FB Filmový festival Cinematik Piešťany Ilustr. foto: archív

REKLAMA