Úvod Kultúra Ondřej Brzobohatý s debutovým turné aj v Piešťanoch

Ondřej Brzobohatý s debutovým turné aj v Piešťanoch

REKLAMA

Český úspešný herec, spevák, skladateľ a známy moderátor Ondřej Brzobohatý sa už v stredu 21. októbra o 19,00 h po prvýkrát predstaví piešťanským fanúšikom v Dome umenia na svojom koncerte v rámci Identity Tour 2015 k debutovému albumu a ako súčasť festivalu Piešťanské rendezvous Fondant Fondant love download.

ondrej-brzobohatyV apríli 2014 vydal Ondřej Brzobohatý svoj debutový album a vyrazil na turné, ktoré musel kvôli neutíchajúcemu záujmu fanúšikov dvakrát predĺžiť Share the gothic ttf download. V tomto roku nadviaže na mimoriadne úspešné Identity Tour 2014, ktoré vyvrcholilo dvoma decembrovými koncerty v pražskom Divadle Radka Brzobohatého a celkom ponúklo 13 koncertov v Prahe, Brne, Plzni, Strakoniciach, Dvore Králové, Mladej Boleslavi, Hodoníne, Prostějove, Zlíne, Znojme a Zábřehu 구글지도 이미지 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Vo vypredaných sálach vládla bezprostredná atmosféra, publikum nadšene aplaudovalo skvelým výkonom všetkých muzikantov a predovšetkým Ondreja Brzobohatého, ktorý sa predstavil nielen ako spevák a klavirista, ale aj ako pohotový a vtipný sprievodca koncertom…

Diváci sa na Identity tour 2015 tak opäť môžu tešiť na piesne z Ondrejovho debutového albumu Identity, oceneného Zlatou platňou Supraphonu, aj skladby staršieho dáta či horúce novinky 악인전 무료 다운로드. Ako špeciálny hosť vystúpi v Piešťanoch aj Peter Cmorík. Koncert je súčasťou podujatia Piešťanské rendezvous 3gp 컨버터 다운로드.

Zloženie kapely: Ondřej Brzobohatý – piano, spev, Matouš Kobylka – saxofón, klarinet, Tomáš Kozelka – bicie, Jaroslav Pokorný – basgitara, Ondřej Fišer – gitara

Ondřej Brzobohatý je synom slovenskej herečky Hany Gregorovej a českého herca Radka Brzobohatého v4pc version.

-inf-, Zdroj: www.domumenia-piestany,sk, foto: FB Ondřej Brzobohatý

Čítajte tiež: Obe piešťanské kiná premietnu v októbri aj najlepšie filmy z Berlína, Benátok a Cannes

REKLAMA