Úvod Kultúra Ohrozená Truck aréna už zverejnila program

Ohrozená Truck aréna už zverejnila program

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tohtoročná Truck aréna bola kvôli nepriaznivej situácii v nákladnej doprave ohrozená, ale teraz je už isté, že 17 Park Jae-bum my last download. a 18. júna sa na piešťanskom letisku stretnú kamióny zo Slovenska aj okolitých krajín kess. Hlavným ťahákom večerného hudobného programu je Peter Nagy so skupinou Indigo.

[singlepic id=1003 w=320 h=240 float=left]Zavedenie cestného mýta i doznievajúca ekonomická kríza v posledných rokoch odrádza dopravcov, aby posielali svoje autá na najväčší slovenský zraz ťahačov 맑은고딕 regular 다운로드. Ďalšie problémy spôsobili organizátorom sponzori, ktorí sa im pri klesajúcich počtoch účastníkov začali otáčať chrbtom. Zatiaľčo v roku 2008 prišlo na piešťanské letisko 652 truckov, o rok neskôr ich bolo iba 414 eavesdropping rights dubbed. Na jubilejnom desiatom ročníku, ktorý sa konal vlani, súťažilo v šprinte a slalome už iba 200 ťahačov.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Hlavný dôvod nižšej účasti kamiónov je samozrejme finančná kríza, ktorá postihla ako prvú nákladnú dopravu 캐피탈리즘 랩 다운로드. Tento rok sa k tomu pridalo aj mýto. Kamióny zo vzdialenosti viac ako 100 – 150 kilometrov od Piešťan už svoju účasť veľmi zvažovali. Napríklad z východu Slovenska by ich cesta k nám stála o 130 Eur viac na jeden kamión ako predtým,“ povedal minulý rok pre PNky na margo účasti Matej Hrubý, jeden z organizátorov Truck arény 베라크립트 다운로드.

Ľudia z agentúry MMI sa napriek tomu nevzdali a podujatie zorganizovali opäť. Dopravné spoločnosti motivujú rôznymi zľavami a výhodami someboyd. Zatiaľ je prihlásených 124 automobilov.

[singlepic id=1004 w=320 h=240 float=right]Hlavnou hviezdou tohtoročného hudobného programu je Peter Nagy so skupinou Indigo 영화 극한직업 무료 다운로드. Ďalej sa publiku predstavia dve revivalové kapely Kabát a AC/DC. Neodmysliteľnou súčasťou sobotného večera bude aj Miss mokré tričko. Spanilú jazdu kamiónov mestom spestrí originálny automobil niekdajšej Verejnej bezpečnosti, ktorého majiteľ sa neskôr postará aj o bezpečie návštevníkov podujatia v areáli letiska Download The Crown Prince of Prison.

Tohtoročnou novinkou je účasť jazdcov známych zo zimného motoristického podujatia Autoslide, ktorí predvedú najlepšie kúsky zo svojho umenia 찜하기 다운로드.

Pozrite si kompletný program podujatia a fotogalériu z jubilejného 10. ročníka.

[nggallery id=33]

Text: mac Foto: Pepo

REKLAMA

REKLAMA