Úvod Kultúra O hľadaní lásky s Petrom Holkom

O hľadaní lásky s Petrom Holkom

REKLAMA
GM Dental Zubar

Čo sa musí stať, aby sa človek rozhodol uskutočniť svoj dávny sen? Aká sila ho núti nebrať ohľad na nič a na nikoho, pretrhať putá a riskujúc všetko, zaťato sa vybrať za svojím cieľom, hoci s veľmi neistým výsledkom… php 5.3? Aj na tieto otázky odpovedá autor Peter Holka vo svojej novej knihe „Láska prebýva na Kilimandžáre“ z vydavateľstva Ikar. Román príde predstaviť piešťanským čiateľov v utorok 29 poster print. septembra o 18.00 hodine do Art Jazz Gallery Kursalonu.

laska prebyva na kilimandžare_emailPeter Mitter v detstve z otcovho rozprávania usúdil, že láska – L´amour – prebýva na Kilimandžáre Download code 128 fonts. Keď sa zblíži so spolužiačkou Gitou, spoznáva pri nej vzrušujúce dotyky, nehu, ale aj žiarlivosť a veľké trápenie. Túžba po láske v ňom pretrváva 맥 vmware 다운로드. Je natoľko silná, že sa v zrelom veku driape na najvyššiu horu Afriky, rozhodnutý stretnúť sa s L´amour, aj keby pri tom dušu vypustil. Mitter nedbá na posmešky ani na dobre mienené rady, veď ako napísal Mario Benedetti: Láska nepozná smiešne správanie, ani nevkusné, ani necudné 미교 좋니 다운로드. Holka píše o vážnych témach s nezvyčajnou ľahkosťou, humorom, občas s iróniou, píše však chlapsky úprimne a je na čitateľovi, čo si z tohto skvelého textu okoreneného záhadou a tajomstvom vyberie h-able 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba


Peter Holka je laureátom Ceny Vladimíra Mináča, Ceny Trojruža, dvojnásobným nositeľom Ceny Všeobecnej úverovej banky za najlepšiu prozaickú knihu roka, dva razy mu udelili výročnú Cenu Spolku slovenských spisovateľov a ďalšie literárne ceny, prémie a uznania inner part. V roku 2014 získal za román Pokušenie Zlaté pero za najlepšiu knihu vydavateľstva Ikar.  Láska prebýva na Kilimandžáre je devätnástou Holkovou knihou Download Blue Note. Román LÁSKA PREBÝVA NA KILIMANDŽÁRE vychádza na 208 stranách. Podujatie pripravila Mestská knižnica v spolupráci s Rotary klubom Piešťany 일빵빵 스토리가 있는 영어회화 다운로드.


Zdroj: TS Ikar, www.kniznica.sk, foto: T Hdd regenerator. Hudcovič

REKLAMA