Úvod Kultúra Nová súťaž o lístky na Marie Rottrovú – koncert už o týždeň

Nová súťaž o lístky na Marie Rottrovú – koncert už o týždeň

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Slovenská koncertná šnúra, ktorou Marie Rottrová oslávi významné jubileum, sa začína v stredu 26. októbra o 19:00 hod v Dome Umenia v Piešťanoch Download Corerrow x4. Spolu s organizátormi sme pre Vás pripravili súťaž o dva lístky na live koncert tejto nezabudnuteľnej českej divy, ktorú preslávili piesne ako Markétko či Má lásko voníš deštěm…

Marie Rottrova A2
Marie Rottrova A2

Stačí, ako odpoviete na jednoduchú otázku:

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Koľko rokov bude oslavovať Marie Rottrová na svojom narodeninovom turné 강아지똥 다운로드?

Odpovede spolu s celým menom (meno, priezvisko), miestom bydliska a telefónnym číslom posielajte do polnoci, pondelka 24. októbra na emailovú adresu redakcia@pnky.sk Speedplate offline download. Meno výhercu dvoch vstupeniek na skvelé vystúpenie oznámime v utorok 25. októbra na našej stránke.

Marie Rottrová, v Čechách známa aj pod prezývkou Lady Soul, patrí k najobľúbenejším českým speváčkam 사조영웅전 2003 다운로드. Narodila sa 13. novembra 1941 v Ostrave. Vyštudovala gymnázium a pracovala ako úradníčka. V roku 1960 ju preslávila súťaž „Hledáme nové talenty“ Fantastic Planet download.  Vystupovala s kapelou Flamingo (Plameňáci), na slovenskej tour ju doprevádza skupina Neřež. Počas svoje kariéry naspievala viac ako 600 piesní a medzi jej nezabudnuteľné určite patrí: Kůň bílý, Řeka lásky, Měli jsme se potkat dřív, To nic, Lásko, Markétka, Lásko, voníš deštěm, Střapatá nohatá, Skořápky ořechů, Ten vůz už jel a mnoho ďalších 증인 1080p 다운로드.

Vstupné/Entry: 25,00 EUR www.ticketportal.sk

PR, reklama

REKLAMA