Úvod Kultúra Neznámi pôjdu s Willie Jonesom do Nemecka

Neznámi pôjdu s Willie Jonesom do Nemecka

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Jedna z najlepších slovenských country skupín dostala ponuku spolupracovať so znýmym americkým spevákom a skladateľom na jeho Nemeckom turné adobe acrobat x pro 한글.


[singlepic id=14017 w=320 h=240 float=right]Keďže kapela Neznámi má vo svojom repertoári niektoré jeho skladby, požiadal nás o spoluprácu na dvoch koncertoch v Nemecku,“ informoval spevák Jaroslav Šimo a pokračoval: „Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli uskutočniť aj dva koncerty na Slovensku 그들만의 월드컵 다운로드. Pod názvom Willie Jones & Neznámi sa predstavíme 18. novembra v trnavskom Motobar Rock&Blues. Druhý koncert sa uskutoční 19. novembra na 13 One-touch download. ročníku festivalu Country Šterusy.“

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Willie Jones, spevák a skladateľ žijúci v americkom Texase pôsobil v úspešnej nemecko-americkej kapele Sady Mix, spolu so speváčkou a skladateľkou Wil Maring steelheart 다운로드. Neskôr vydal sólové albumy River Road, Take Me As I Am a vianočný album When Christmas Rolls Around. Na Slovensku ho fanúšikovia country mohli vidieť v roku 2003 na festivale Dobrofest v sprievode skupiny Country Team Download the cacao friends font.

[youtube width=“522″ height=“350″]http://www.youtube.com/watch?v=zN3WP-f6Yqo[/youtube]

(mp)

REKLAMA