Úvod Kultúra Neušli sa vám lístky na Bohemian Rhapsody? Poďte dnes do najväčšieho jednosálového...

Neušli sa vám lístky na Bohemian Rhapsody? Poďte dnes do najväčšieho jednosálového kina na Slovensku

REKLAMA
Esesko

Bohemian Rhapsody bolo v piešťanskom kine vypredané. Dnes (15.1.2019) máte šancu dostať sa na premietanie. Dom umenia Piešťany, kde je najväčšie jednosálové kino na Slovensku vád pozýva na projekciu, ktorá začína o 18:00 h 잠깐만 다운로드. Vychutnajte si jedinečný príbeh skupiny Queen.

Bohemian Rhapsody popisuje hudobnú dráhu a jedinečnú životnú a umeleckú kariéru Freddieho Mercuryho od založenia skupiny Queen až po pamätný koncert Live Aid v roku 1985 Download the Antagonistic Army.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockovej skupiny Queen, jej hudby a predovšetkým Freddieho Mercuryho, ktorý svojou tvorbou aj životom vzdoroval všetkým stereotypom, vďaka čomu sa stal jedným z najvýraznejších umelcov svojej doby python selenium files.

Film mapuje raketový vzostup nekonvenčnej skupiny prostredníctvom ich revolučného zvuku a ikonických skladieb ako napr. We Will Rock You, We Are the Champions alebo práve Bohemian Rhapsody 불독맨션 다운로드. Ich príbeh začína bleskovým štartom, pokračuje neriadenou životnou špirálou a vrcholí nezabudnuteľným, strhujúcim vystúpením na koncerte Live Aid v roku 1985 Summer to Kikujiro. Na jeho pódiu Queen v čele s charizmatickým Freddiem predviedli jednu z najväčších show v histórii rocku. Ich hudba bola a stále je obrovskou inšpiráciou pre celý svet 이지툰 다운로드.

Réžia:

Bryan Singer, Dexter Fletcher

Hrajú:

Rami Malek,
Lucy Boynton,
Joseph Mazzello, Gwilym Lee,
Ben Hardy,
Allen Leech,
Mike Myers
a ďalší 한글과컴퓨터 사전 다운로드.

Dráma / životopisný / hudobný USA/VB 2018, anglicky so slovenskými titulkami, 134 min., MP-12

Vstupné : 5,- €
Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia Piešťany v pondelok – piatok od 14.00 do 17.00 h a hodinu pred predstavením Download Buzz Thorns. Tel: Pokladňa: 033/24 58 001

PR

REKLAMA