Úvod Kultúra Nazrite do skicára Alice Gurinovej

Nazrite do skicára Alice Gurinovej

Portugalské leto na ilustráciách, skicách a maľbách nájdete v Piešťanskom informačnom centre. Prvá tunajšia výstava úspešnej animátorky a ilustrátorky, ktorá pochádza z Piešťan, potrvá do 26 Download 10 camping clubs. októbra.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

„Všetky tieto ilustrácie sú z dvoch skicárov Spring ftp file download. Vznikali počas môjho pobytu v Portugalsku. Zachytávajú všetky moje nálady a okolnosti, ktoré sa diali. Napríklad tu je pivo ovenčené dvanástimi medailami, ale je veľmi zlé,“ uviedla svoju výstavu Alica Gurinová 아이클라우드 드라이브 다운로드.

Prostredníctvom jej obrazov môžu na Portugalsko spomínať ľudia, ktorí ho už navštívili, ale jeho atmosféru si vďaka nim vychutnajú aj tí, ktorí tam nikdy neboli Download alarm bells. „Sú to všetko iba príjemné dojmy, preto dúfam, že sa budú páčiť aj vám,“ povedala autorka.

Absolventka Vysokej školy múzických umení v Bratislave už samostatne vystavovala napríklad v košickom Kulturparku Fantastic 4 download. Jej práce videli aj v Annecy, Ľubľane, Belehrade, Bratislave a Nitre. Je spoluorganizátorkou festivalu animovaných filmov Fest Anča, ktorý má vynikajúce meno po celej Európe 패트와매트 다운로드. V súčasnosti pracuje na ilustráciách knihy Petra Remiša.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA