Úvod Kultúra Najvtipnejší festival zverejnil mená

Najvtipnejší festival zverejnil mená

REKLAMA
Esesko

Deviaty ročník  festivalu Vrbovské Vetry už má kompletný zoznam účinkujúcich. Presne o 13:14 v sobotu 4. júla na vrbovskom štadióne program otvorí Talent Transport, projekt Vladislava Slnka Šarišského známeho aj z projektu Hrana.  SKA bude mať tento rok na Vetroch až troch zástupcov a to slovenský Polemic, venezuelských Gypsy SKA Orquestra a Chutki Smouz z Bieloruska 내가 살인범이다 다운로드. Okrem muziky sa bude aj krstiť – Dekel a Plajko.

jobusPríjemným prekvapením bude ojedinelé vystúpenie legendy Ventil RG na čele s Jankom Kuricom,  ktoré si okrem minuloročných festivalov Pohoda a Konvergencie bude možné vychutnať iba na tohtoročných Vetroch english for proficiency. Určite poteší aj koncert Petra Lipu s jeho skupinou. Novinky zo svojich aktuálnych albumov predstavia Longital, Chikilikitua ale aj domáce Karpatské Chrbáty, ktoré tu pokrstia svoj nový album „Dekel“ 더보이 다운로드. Ako každý rok sa môžme tešiť aj na Projekty Chikilikitua, ktoré okrem domáceho Prešova vystupujú iba na Vrbovských Vetroch.  Braňo Jobus pokrstí svoju novú knihu „Plajko“ a celým festivalom budú sprevádzať Vrbovskí Víťazi Windows 10 1909. Samozrejmosťou budú recesisitické vsuvky pod taktovkou Pána Brata Andreja Budislava Jobusa.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Okrem hlavného, sobotného  večera bude Vrbové žiť festivalom celý týždeň od pondelka  až do nedele v4 apk 다운로드. Ako každý rok sa koná letné kino Bažant kinematograf, organizátori pripravujú besedy, divadlo a mnohé ďalšie predstavenia, ktoré budú zverejnené čoskoro MyPet's Double Life Dubbing.

banner01

Už tradične nebudú chýbať preteky na húpacích koňoch, formula nula, streľba z poplašnej pištole a veľa atrakcií pod drobnohľadom samotného preccedu multiorganizácie KRIAK húpacieho koňa 시메지 다운로드. Akcia sa koná na asfaltovej ploche v areáli futbalového ihriska vo Vrbovom. Pred dažďom možnosť ukrytia na tribúne. Zlým ľuďom vstup prísne zakázaný Double Dragon Download!

bezpecnost_modra

Zdroj: Tlačová správa VV, foto: archív PNky, www.vrbovskevetry.sk

REKLAMA