Connect with us

Kultúra

Na Topfest príde aj boxer Tomi Kid Kovács

Published

on

Reklama

Netradičné spestrenie bude mať štvrtkový  program 10. ročníka najväčšieho rockového open air festivalu na Slovensku. Na Topfest mieri náš najúspešnejší boxer Tomi Kid Kovács, ktorý si priamo na scéne rozloží svoj bojový ring.

[youtube width=“560″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=rgnpt9l8U2I[/youtube]

Reklama

Návštevníci festivalu, ktorý sa od 27. do 29. júna 2013 uskutoční na letisku v Piešťanoch, sa môžu tešiť na večernú šou slovenského šampióna, ktorý je v profesionálnom ringu dodnes nezdolaný. V rámci nej predvedie základy bojového športu a do ringu pozve aj svojich zverencov z KO Box Club Galanta, aby divákom sprostredkovali reálne súboje.

Tomi napokon sám absolvuje exhibičné zápasy na tri kolá s pozvanými hosťami, pričom podľa organizátorov pôjde o vskutku prekvapivé mená – do ringu sa postavia aj vybraní účinkujúci spomedzi interpretov, ktorí zahrajú na tohtoročnom Topfeste.

Reklama

Proti Tomimu Kidovi to však budú mať nesmierne náročné, pripomeňme, že slovenský šampión v poloťažkej váhe ťahá šnúru 22 víťazstiev, z toho 14 systémom K.O. Zároveň má na konte titul z majstrovstiev sveta WBF (World Boxing Foundation), ako aj európskeho šampionátu WBO (World Boxing Organization). Tomi zároveň ako náš prvý reprezentant v histórii bojoval o titul v jednej z najsilnejších organizácií, v ktorej pôsobia aj majstri sveta Vladimir Kličko či Manny Pacquiao.

„Sme radi, že Tomi spestrí program Topfestu, veríme, že sa naši priaznivci potešia aj takémuto nehudobnému bonusu. Vieme, že Tomi si nedávno zmeral sily s Jurym z Konfliktu, uvidíme, ako ho potrápia súperi u nás,“povedal Dušan Drobný z organizačného tímu Topfestu.

Text: Tlačová správa

Populárne články