Úvod Kultúra Na poslanie fotografií do súťaže Čachtice cez objektív máte už len posledný...

Na poslanie fotografií do súťaže Čachtice cez objektív máte už len posledný týždeň

REKLAMA

Presne týždeň majú všetci záujemcovia na to, aby sa zapojili do fotosúťaže Čachtice cez objektív. Svoje fotografie s potrebnými údajmi môžu autori zaslať emailom Download Android flash player.

Možnosť zapojiť sa do súťaže končí o polnoci 31 아파치 index html 다운로드. júla 2017. Emailová adresa kam treba poslať fotografie je  ommcachtice@gmail.com.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Súťaží sa v dvoch kategóriách – Zaostrené na Čachtice a Hrad a jeho zákutia one hand clapping. Do každej kategórie môže súťažiaci poslať najviac 5 fotografií. Šancu ukázať svoju šikovnosť majú samozrejme nielen profesionáli, ale aj amatéri, domáci či turisti Hearthstone background download. Pri vyhodnocovaní sa bude brať do úvahy predovšetkým nápad, čaro záberu a celková originalita.

Na víťazov čaká výhra v podobe univerzálnej permanentky do Aquaparku Senec v hodnote 40€, ktorú môžu využiť vo všetkých troch prevádzkach aquaparku (AQUAPARK, SAI Wellness a SWIMARÉNA) podľa vlastného uváženia a sada čachtických vín 음성파일 다운로드. Špeciálna cena je pripravená aj pre autora fotografie, ktorý vo facebook hlasovaní získa najviac hlasov („like“ / „páči sa mi to“) minecraft 무료 다운로드.

Viac info o súťaži sa dozviete v súťažných podmienkach.

-inf-

REKLAMA