Úvod Kultúra Na majálese v Hubine zahrá aj Slniečko

Na majálese v Hubine zahrá aj Slniečko

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Obec blízko Piešťan si pripomenie 660. výročie prvej písomnej zmienky vo veľkom štýle. Majáles na Hubine bude 3 Vector image. a 4. mája plný hudby, ľudových tradícií a športu.

[singlepic id=42290 w=520 h=340 float=left]Program a sprievodné aktivity sa budú odohrávať v uliciach obce, v kultúrnom dome a jeho hlavná časť na futbalovom ihrisku KakaoTalk 4.4.2. Oslavy začnú už v piatok večer premietaním filmu Pásla kone na betóne, ktorého časť sa natáčala v Hubine. Zvyšok večera spríjemní kapela Jedlé melódie z Piešťan vsphere 6.5.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Sobotný program odštartuje športové podujatie Beh okolo Skalky, ktorého sa môže zúčastniť každý.

Už od rána budú organizátori pred kultúrnym domom pripravovať guláš a na ihrisku si prihlásení kuchári zasúťažia vo varení hubinskej „kašše“ 티비오늘 다운로드.

Deti potešia zvieratá z farmy Bylinka, možnosť jazdy na koni a bitka rytierov z hradu Tematín. Celý deň budú na ihrisku aj remeselníci 인도 지도 다운로드. Folkloristi predvedú tradičné jarné zvyky a na záver postavia máj. Pre záujemcov bude pripravená škola ľudového tanca a to čo sa naučia, môžu hneď aj predviesť pri skladbách ľudovej hudby Petra Obucha z Piešťan Windows 10 Explorer.

Organizátori chystajú aj vatru, ktorá spríjemní čakanie na hlavné hviezdy večera – členov skupiny Slniečko.

Text: PR

REKLAMA