Úvod Kultúra Na Grape sa vracajú MØ a Dub FX

Na Grape sa vracajú MØ a Dub FX

REKLAMA

Festival Grape po týždni predstavuje ďalšie mená zo svojho tohtoročného programu. Do Piešťan sa po roku vracia dánsky ženský zázrak MØ, po troch rokoch aj Austrálčan Dub FX a túto dvojicu doplnia All Tvvins z Írska. 

MØ_promo_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

„Keď minulý rok kvôli zlému počasiu nemohla MØ odohrať celý koncert, sľúbili sme návštevníkom, že sa ju pokúsime dotiahnuť aj o rok 제미니 맨 다운로드. Nebolo jednoduché, aby si zladila plány, ale nakoniec sa to podarilo,“ vysvetľuje za organizačný tím Ján Trstenský.

Karen Marie Ørsted aka MØ každým rokom stúpa na rebríčku popularity a nepochybne sa stane jedným z headlinerov festivalu Free download of animations. K úspechu jej dopomohol aj mega hit Lean On, ktorý naspievala pre Major Lazer. Minulý rok vydala v spolupráci s Diplom skladbu Kamikaze, ktorej sa podarilo dosiahnuť na Youtube už 10 miliónov pozretí a tak potvrdzuje, že o jej hudbu je stále väčší záujem 자동차 경주 게임 다운로드.

Po troch rokoch sa vracia aj austrálsky street performer Dub Fx, ktorý si na pódiu vystačí aj sám so svojim jedinečným prevedením beatboxu recipes. Ten svoj koncert pred pár rokmi odohral s veľkým úspechom, ale kvôli posunutiu času hrania ho nie všetci návštevníci videli, a tak organizátori radi prijali ponuku od manažmentu tohto skvelého hudobníka a priviezli ho späť name mp3.

AllTvvins_resize

Treťou zverejnenou kapelou sú írski All Tvvins, ktorí sa ešte iba predierajú medzi hudobnú špičku Pdf immediately. V ich inšpirácii je možno badať vplyv Foals či Editors, ale skladby majú svoju rozoznateľnú pečať a z Írov robia jednu z najzaujímavejších nových kapiel zo zeleného ostrova 케이벤치 다운로드. „Skupinu sme videli minulý rok na festivale Eurosonic v Holandsku a veľmi sa nám ich koncert páčil, bol plný nezameniteľnej energie. Tento rok prišla ponuka a my sme ju neodmietli,“ dopĺňa Ján Trstenský 공사 지명원 다운로드.

Festival Grape sa uskutoční 12.-13.8. 2016 na piešťanskom letisku. Doposiaľ potvrdení účinkujúci: Bloc Party(uk), Netsky live(be), Milky Chance(de), Camo & Krooked(at), Circa Waves(uk), HVOB(at), Jan Blomqvist(de), Bokka(pl) mall solution.

MØ: Kamikaze
Dub FX: Stars
All Tvvins: Darkest Ocean

-TS-

REKLAMA