Connect with us

Kultúra

Na festival Červeník program pre deti a zmrzlina zadarmo

Published

on

Reklama

Tradičný festival hudby a tanca sa nezadržateľne blíži, svoje brány otvorí už 47. raz 10. a 11. augusta. Červeníkovský festival je známy predovšetkým každoročným príchodom svetovej legendy do tejto malebnej obce neďaleko Trnavy. Tento rok organizátori pripravili špeciálny program pre všetky deti a to nie hocijaký.

[singlepic id=32657 w=320 h=240 float=left]Už od 9:00 h ráno budú v priestoroch amfiteátra pripravené nafukovacie atrakcie ako hrady, šmýkľavky a mnohé ďalšie. K tomu je pre najmenších pripravený program v podobe detských divadielok a šaša. Príjemným prekvapením je zmrzlina zadarmo pre všetky deti do 10 rokov v piatok i v sobotu v doobedňajších hodinách.

Reklama

“Som veľmi rád, že sa nám podaril zorganizovať a zabezpečiť aj takéto atrakcie so zmzlinou pre deti, pretože tie sú neodmysliteľnou súčasťou tohto festivalu. Deti nám svojou hravosťou neustále pripomínajú, aby sme nebrali život príliš vážne a našli si čas aj na oddych a zábavu. Preto budem rád, ak svoj voľný čas prídu rodiny s deťmi tráviť práve na náš festival Červeník, kde bude postarané o celú rodinu,“ povedal hlavný organizátor Dušan Drobný.

Headlinerom tohto ročného festival sú účinkujúci až z ďalekej Austrálie – Bjorn Again (Abba show). Pod totuto značkou sa skrýva vtipný austrálsky projekt koncertujúci po celom svete, ktorý nám počas show nám predstavia špeciálnych hostí, napríklad tancujúcu kráľovnú počas skladby Dancing Queen. Samozrejme odznejú i ďalšie obrovské hity ako Money, Money, Mamma mia, Fernando, Thank you for the music, či oslavná The winner takes it all .

Reklama

Skvelý program počas oboch dní doplnia už tradičné hviezdy slovenského hudobného neba ako Tublatanka, Zoči Voči, Desmod, AMO, Konflikt, AC/DC revival, Pretty Cool, Gladiator, Smola a Hrušky, Zuzana Smatanová či Beata Dubasová so skupinou Panama a mnohí ďalší.

Text a foto: TS

Populárne články