REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Od piatku 2. augusta začali na amfiteátri v Mestskom parku pribúdať výraznejšie graffiti. Deje sa tak v rámci Street Art Festivalu, ktorý naplní ulice Piešťan množstvom koncertov a vystúpení 지번주소 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Amfiteáter zdobili včera a dnes ráno svojimi prácami Erik Juránek a Tomáš Starý 창세기전 3 다운로드. Organizátori dostali na premaľovanie popísaných stien amfiteátra umeleckými graffitmi súhlas pamiatkarov i Mesta Piešťany. Ešte predtým s pomocou partnera podujatia upratali odpadom naplnené bývalé šatne 카페음악 mp3 다운로드. Potom, čo pribudli prvé nové maľby, ozvali sa v diskusii na sociálnych sieťach aj negatívne ohlasy na súčasnú aktivitu. Celkový výsledok tvorby má byť prekvapením festivalu 엑셀 2007 무료 다운로드.

Hudobná časť Street Art Festivalu začína 14.00 h. Zaujímavé vystúpenia si môžete užiť v klube ŽiWell (Kursalon – Beethovenova), pred kaviarňou Espresso pod Lipou (Námestie slobody) a pred hudobným klubom LAJFKY v Edene (Winterova).  Kompletný program nájdete tu.  Organizátori dávajú do pozornosti dnešné špeciálne vystúpenie Juju Planet Dub s folklórnym súborom ŽITO o 22:00 h v ŽiWell travel guide.

V prípade, že by prišiel menší krátky dážď budú vystúpenia na avizovaných miestach. „Ak by pršalo dlhšie a silnejšie, program v LAJFKY v Edene sa presúva do vnútra, line-up ŽiWell zostáva buď na krytej terase alebo vo vnútri v bare, Námestie slobody je nekryté, takže podľa počasia,“ informovali organizátori z Urban Tone epic pen.

Odporúčajú tiež zastávku pri amfiteátri v Mestskom parku. Môžete prísť zhodnotiť  graffiti art a pozrieť si menšiu výstavu fotiek z minulosti tejto pamiatky Ppt viewer download.

-red- Foto: -th-

REKLAMA