Úvod Kultúra Milan Sládek vzdá hold Alexandrovi Dubčekovi predstavením Dubčekova jar

Milan Sládek vzdá hold Alexandrovi Dubčekovi predstavením Dubčekova jar

REKLAMA
Knebl

Dvadsiaty ročník festivalu Piešťanské rendezvous sa blíži do finále. O pár dní sa vrámci česko-slovenského festivalu môžete tešiť na inscenáciu Dubčekova jar, ktorá je autorským titulom významného tvorcu z prostredia pantomimického divadla, Milana Sládka 영화 베스트셀러 다운로드. Jeho vznik súvisí s 50. výročím kľúčovej spoločensko-politickej a kultúrnej udalosti Československa, s Pražskou jarou.

Dubčekova jar

Milan Sládek spolu s hudobným skladateľom Jozefom Vlkom a ďalšími inscenátormi vzdáva predstavením hold Alexandrovi Dubčekovi, najvýraznejšej osobnosti pražských udalostí roku 1968 a medzinárodne rešpektovanému politikovi tensof flow.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Inscenácia prostredníctvom pantomímy a tanca prinesie svedectvo o nebezpečenstve totalitných režimov i o sile jednotlivca, ktorý sa dokáže postaviť zlu aj za cenu straty osobnej slobody alebo spoločenského opovrhnutia 명량 영어자막 다운로드.

Predstavenie je silným vizuálnym a pohybovo-hudobným dielom s použitím najmodernejších technologických postupov, ktorého cieľom je, aby si divák odniesol predovšetkým silný emocionálny zážitok ako memento našej dejinnej skúsenosti scx-1360 driver.

Predstavenie sa v Dome umenia uskutoční   27. novembra 2018 o 19:00 h.

Účinkujú:

Alexander Dubček – Milan Sládek

Pohybová zložka – Zuzana Andelová, Ivica Danihelová, Beáta Eibenová, Tereza Slavkovská, Veronika Szabová, Anna Zemaníková, Juraj Budzovský, Peter Butkovský, Ján Jamrich, Tomáš Laci, Matej Struhár

Vstupné: 15 a 12 € / predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez www.ticketportal.sk.  Program Domu umenia nájdete aj na www.navstevnik.sk, kde je možné si ON-LINE rezervovať lístky 일곱개의 대죄 1기 다운로드.

PR

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba