Úvod Kultúra Milan Sládek vzdá hold Alexandrovi Dubčekovi predstavením Dubčekova jar

Milan Sládek vzdá hold Alexandrovi Dubčekovi predstavením Dubčekova jar

REKLAMA

Dvadsiaty ročník festivalu Piešťanské rendezvous sa blíži do finále. O pár dní sa vrámci česko-slovenského festivalu môžete tešiť na inscenáciu Dubčekova jar, ktorá je autorským titulom významného tvorcu z prostredia pantomimického divadla, Milana Sládka 영화 베스트셀러 다운로드. Jeho vznik súvisí s 50. výročím kľúčovej spoločensko-politickej a kultúrnej udalosti Československa, s Pražskou jarou.

Dubčekova jar

Milan Sládek spolu s hudobným skladateľom Jozefom Vlkom a ďalšími inscenátormi vzdáva predstavením hold Alexandrovi Dubčekovi, najvýraznejšej osobnosti pražských udalostí roku 1968 a medzinárodne rešpektovanému politikovi tensof flow.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Inscenácia prostredníctvom pantomímy a tanca prinesie svedectvo o nebezpečenstve totalitných režimov i o sile jednotlivca, ktorý sa dokáže postaviť zlu aj za cenu straty osobnej slobody alebo spoločenského opovrhnutia 명량 영어자막 다운로드.

Predstavenie je silným vizuálnym a pohybovo-hudobným dielom s použitím najmodernejších technologických postupov, ktorého cieľom je, aby si divák odniesol predovšetkým silný emocionálny zážitok ako memento našej dejinnej skúsenosti scx-1360 driver.

Predstavenie sa v Dome umenia uskutoční   27. novembra 2018 o 19:00 h.

Účinkujú:

Alexander Dubček – Milan Sládek

Pohybová zložka – Zuzana Andelová, Ivica Danihelová, Beáta Eibenová, Tereza Slavkovská, Veronika Szabová, Anna Zemaníková, Juraj Budzovský, Peter Butkovský, Ján Jamrich, Tomáš Laci, Matej Struhár

Vstupné: 15 a 12 € / predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez www.ticketportal.sk.  Program Domu umenia nájdete aj na www.navstevnik.sk, kde je možné si ON-LINE rezervovať lístky 일곱개의 대죄 1기 다운로드.

PR

REKLAMA