Úvod Kultúra Luke Mizmor chystá prvý album

Luke Mizmor chystá prvý album

Piešťanský spevák a gitarista Lukáš Streženec vystupujúci pod umeleckým menom Luke Mizmor pripravuje svoj prvý album. Nahrávanie už skončilo, nasledovať bude postprodukcia a svetlo sveta by mal uzrieť v máji java pdf 파일 다운로드. Bude na ňom jedenásť autorských skladieb, ku ktorým Luke vytvoril texty aj hudbu za posledné tri roky. Obsahovať bude tiež dve úplne nové piesne, ktoré odzneli po prvý raz verejne počas januárového koncertu v Pivovare ŽiWell. 

„Po dlhej dobe uvažovania som sa rozhodol, že nahrám album s mojimi pesničkami, k čomu ma takpovediac dotlačili ľudia, ktorým sa moja tvorba páči, ale aj ľudia z ulice japanese ime. Keď som hrával na ulici, tak sa pýtali, či mám CD, že by si ho radi kúpili, a vždy som povedal, že nemám, takže už budem môcť povedať, že mám water vango-based? Dlho mi trvalo nájsť štúdio a vôbec vybrať si štúdio. Nakoniec mi v rozhodovaní pomohli Peter Punto Remiš a Miško Urban, a tak som si v septembri rezervoval nahrávanie v Musae Polymnia,“ približuje prípravu albumu L java ftp 파일 다운로드. Mizmor.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

„Najbližší možný termín bol o pol roka, čo bolo teraz 19. a 20. februára. Tak som si dal narodeninový darček, nahrávanie Go free download. Snažil som sa, čo najlepšie pripraviť, aby som to zvládol za dva dni nahrať 11 piesní. Predchádzal tomu aj koncert v januári, v Piešťanskom pivovare, kde som si chcel otestovať sám seba, svoju pripravenosť, nepripravenosť na nahrávanie 디시클리너 다운로드. Na albume však nebude znieť len jedna gitara, a jeden môj hlas, ale do niektorých piesní som robil vokály a ďalšie gitary, no napriek tomu som sa snažil zachovať autenticitu môjho živého vystúpenia, preto niektoré piesne sú nahraté vo svojej „surovosti“, ale to predbieham výsledok,“ hovorí Luke Tupe.

Nahrávanie a vydanie albumu vzniká aj za pomoci a podpory ľudí, ktorí spevákovi darovali peniaze, za čo je im veľmi vďačný, pretože nezháňal žiadnych sponzorov, a šiel do toho len so svojím kapitálom 에쒸비 전권 다운로드. „Plním si svoj sen aj vďaka ľuďom, ktorým sa páči to, čo robím, aby to nezostalo len v šuplíku a mohli si moje piesne pustiť kedykoľvek budú mať chuť Download Blue Manto. Album uzrie svetlo sveta asi niekedy v máji,“ povedal s vďačnosťou autor.

Album bude zmesou pomalších a rýchlejších piesní o ľudských vzťahoch, živote, o spoločnosti,  texty sú vážne, na zamyslenie 쇼미더머니4 거북선 다운로드. Niektorí radia tvorbu L. Mizmora  ku  gospelu, avšak podľa neho sa to nedá takto zaškatuľkovať.  „Robím indie-folk, nezávislý, folk vo svojej samej podstate,“ vyjadril sa spevák, ktorému je blízka každá z jeho piesní, lebo zrkadlí jeho pohľad na spoločnosť, ľudí, svet okolo. „Pre mňa osobne, sú piesne veľmi intímne. Najbližšia je však vždy tá posledná. Teraz je to pieseň Klaudia, a možno je mi najbližšia aj preto, že sa mi podarilo napísať niečo veľmi osobné, intímne a vložiť to do udalosti, príbehu Piláta Pontského a jeho manželky Klaudie, no to prezrádzam celkom dosť,“ dodáva s úsmevom L. Mizmor.


-th- Foto: -th, FB Luke Mizmor

REKLAMA