Úvod Kultúra Ľudové hudobné nástroje zo zbierky K. Duffeka vystavia v Podjavorinskom múzeu

Ľudové hudobné nástroje zo zbierky K. Duffeka vystavia v Podjavorinskom múzeu

REKLAMA

Podjavorinské múzeum v Novom Meste nad Váhom a Slovenské národné múzeum – Hudobné múzeum pozývajú na výstavu ľudových hudobných nástrojov zo zbierok Kornela Duffeka music book. Výstava je pre verejnosť prístupná od 14.11.2019 do 8.2.2020 v Podjavorinskom múzeu v Novom Meste nad Váhom. Vernisáž k výstave sa uskutoční 14.11.2019 o 17:00 hod Samsung Restore Solution 8 download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Podobná výstava sa uskutočnila vlani v Piešťanoch pri príležitosti nedožitých 80-tych narodenín zberateľa, pedagóga, spisovateľa, či ornitológa Kornela Duffeka 내사랑내곁에 다운로드.

Kornel Duffek pochádzal z Galanty, kde sa narodil v roku 1938. Po ukončení štúdií na Štátnom konzervatóriu v Bratislave sa naplno zapojil do kultúrno-spoločenského diania v Piešťanoch Production 101 Season 2 Episode 1. Pôsobil ako kultúrny pracovník, hudobný pedagóg, zberateľ, ale bol aj spoluautorom viacerých publikácií i propagačných materiálov a zanietený ochranca prírody 환상수호전 다운로드.

Za svoje aktivity si vyslúžil ocenenia Cena primátora mesta Piešťany, Cena mesta Piešťany a Pamätnú medailu predsedu Trnavského samosprávneho kraja Download dinosaurs on the Korean peninsula. Zomrel vo veku nedožitých 80 rokov 26. januára 2018 v Trnave. 

-red- Zdroj: Podjavorinské múzeum

REKLAMA