Úvod Kultúra Krojovaný Anna bál už dnes

Krojovaný Anna bál už dnes

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Priaznivci folklóru sa majú dnes 28. júla v centre Piešťan na čo tešiť.  Pripravený je ďalší Krojovaný Anna bál. Popoludní sa na Námestí slobody uskutoční prezentácia folklórnych skupín, nasledovať bude krojovaný sprievod a potom zábava v Mestskej záhrade 지번주소 다운로드.

Program odštartuje na Námestí slobody o 16:00 h 창세기전 3 다운로드. Na pódiu sa predstavia FS Modrovanky – Krojovanky z Modrovej, FS Kapustár z Trebatíc a FSS Povaja z Piešťan. Po prezentácii skupín sa folkloristi vydajú v sprievode po pešej zóne popred bývalé riaditeľstvo kúpeľov do Mestskej záhrady 카페음악 mp3 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Do tanca bude hrať Vavrinecká trojka z Kočína – Lančára a čaká vás poriadna dávka pravej ľudovej zábavy.

V prípade nepriaznivého počasia sa prezentácia súborov a Anna bál uskutoční v priestoroch Mestskej záhrady od 17:00 h 엑셀 2007 무료 다운로드. Vstup je bezplatný.

„Pozývame všetkých ľudí, ktorí majú záľubu vo folklóre, ale aj v úcte dedičstvo našich starých rodičov travel guide. Uvidíte nádherné kroje s ručnými výšivkami, niektoré majú viac ako 100 rokov, vypočujete si pekné ľudové piesne, ktoré si spievali naši predkovia vo všedných aj sviatočných dňoch, pri ťažkej práci, aj radostných udalostiach epic pen. Podujatie je podporené dotáciou z mesta Piešťany, aj s finančným príspevkom z Trnavského samosprávneho kraja, z Nadácie Jána Korca Trnava a z bratislavského o Ppt viewer download. z. JUWAMEN. Veríme, že si prídete zaspievať aj zatancovať,“ pozýva Zita Bruncková z OZ Cesta pomoci.

PR Ilustr. foto: -lt-

REKLAMA