Úvod Kultúra V komédii Klamstvo sa predvedú vynikajúci slovenskí herci

V komédii Klamstvo sa predvedú vynikajúci slovenskí herci

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Dom umenia ponúkne 25. januára komédiu z pera Floriana Zellera s názvom Klamstvo, ktorá bude nielen o milosrdnej lži, ale aj o nemilosrdnej pravde Rune's Children. Predstavia sa v nej známi slovenskí herci a tešiť sa môžete na Emíliu Vášáryovú, Milna Kňažka, Gabrielu Škrabákovú a Petra Šimuna.

Manželia Alica a Michel čakajú na večeru svojich dlhoročných známych, manželov Laurence a Pierra 민물장어의 꿈 다운로드. Alica je však nesvoja, pretože krátko pred tým zazrela v meste Pierra, ako sa bozkával s cudzou ženou, čo ju stavia do morálnej dilemy: urobí svojej priateľke väčšiu službu ak jej to povie, alebo práve naopak, ak jej to zamlčí Tomb Raider?

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Michel sa snaží zľahčiť jej dilemu, pritom sa stavia na stranu nevinného klamstva. Laurence a Pierre po večeri odchádzajú, dilema však ostáva a Alica jej má plnú hlavu 세븐나이츠 누적 다운로드. Dotlačí Michela k priznaniu ohľadom ich vlastného vzťahu. Podarí sa im nakoniec ohraničiť kde začína lož a kde končí pravda? (Stará téma, ktorá bola, je, a bude vždy aktuálna – pravda a lož ms Office 2016. Medzi tým je mnoho možností.) Veríme, že diváci si vyberú tie lepšie. Že lož nebude taká milosrdná, a že pravda nemusí byť taká bezohľadná One. Dôležité je, aby sme sa vedeli aj na vážnych situáciách vždy zasmiať. V tejto komédii nám o to rozhodne pôjde.

-inf/Zdroj a grafika: Dom umenia-

REKLAMA