Úvod Kultúra Do vypredaného Domu umenia zavítali Radošinci s hrou To nemá chybu

Do vypredaného Domu umenia zavítali Radošinci s hrou To nemá chybu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Horká komédia o spätnom naprávaní starých chýb – aj tak sa dá charakterizovať hra Stanislava Štepku s názvom To nemá chybu daemon 다운로드. Radošinské naivné divadlo sa stále teší obrovskej obľube, o čom svedčí aj fakt, že lístky na predstavenie boli vypredané niekoľko týždňov vopred 콜오브듀티 블랙옵스1 다운로드.

Hra približuje trpký, no zároveň smiešny osud starého novinára. Žurnalista Fedor hodnotí svoj život a spolu so svojimi deťmi spomína na najzaujímavejšie stretnutia a rozhovory. Polemizuje, či sa dá vyvarovať omylom v živote a predstavuje si, aký by bol život bez chýb 에덴의 선택 다운로드. Hra ponúka divákom priestor na premýšľanie o vlastných chybách a o ich náročnom naprávaní. Vo svojom rozprávaní sa Štepka vtipne vracia k rozhovorom s osobnosťami, akými boli Milan Rastislav Štefánik či Janko Francisci on-screen phone.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Hru režíruje Ondrej Spišák, hudbu zložil Juraj Haško, o dramaturgiu sa postarala Darina Abrahámová a tance nacvičila Eva Burdová. Scénografom hry je František Lipták a producentom Ladislav Hubáček 슈가맨3 음원 다운로드. Kostýmy navrhla výtvarníčka Eva Burdová.

-vv-

REKLAMA