Úvod Kultúra Kino Fontána znovu premieta. Dom umenia ponúkne tri projekcie na budúci týždeň

Kino Fontána znovu premieta. Dom umenia ponúkne tri projekcie na budúci týždeň

REKLAMA
Esesko

Dve najväčšie kultúrne inštitúcie v Piešťanoch na základe zmeny aktuálnych vyhlášok otvorili opäť svoje brány. Projekcie v Kine Fontána môžete navštíviť už tento týždeň 사랑의 불시착 1화 다운로드. Dom umenia aktuálne ponúka možnosť zhliadnutia výstav a podujatia plánuje v týždni od 17. januára.

„Pre vstup do sály platí režim OP (očkovaní a prekonaní) a maximálny počet osôb v sále je 100 바이오쇼크 다운로드. Platí povinnosť nosiť prekryté horné cesty dýchacie respirátorom a platiť bude aj zákaz konzumácie pokrmov a nápojov,“ informuje na svojej stránke MsKS, ktoré je prevádzkovateľom kina 샵캐스트 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Dnes a zajtra (13. a 14. 1.) si môžete o 19-tej hodine pozrieť film Klan Gucii. Je to príbeh o tom, ako Patrizia Reggiani, bývalá manželka Maurizia Gucciho, plánovala zabitie svojho manžela, vnuka renomovaného módneho návrhára Guccia Gucciho magic one 2.0.
Na víkend 15. a 16. januára je naplánovaný celovečerný dokumentárny film o Karlovi Gottovi s názvom KAREL. Projekcie začínajú rovnako o 19:00 h Free png download. V nedeľu si na svoje môžu prísť aj deti o 16:00 h sa bude premietať Rodina Adamsovcov 2. Vydať sa s nimi môžete na letnú dovolenku, avšak tam kam zavítajú z nich nie sú príliš nadšený, keďže svojím nevšedným a podivným chovaním terorizujú nové kraje.

Viac o programe nájdete tu.

Dom umenia ponúka tento týždeň výstavy, od budúceho začnú filmové projekcie

Výstavné priestory Domu umenia sú opäť otvorené od 11. januára. Môžete ich navštíviť v pondelok až piatok od 14.00 do 17.00 h a v sobotu od 14.00 do 18.00 h. Na základe platných opatrení sú prístupné v režime OP.

Ako súčasť 23. ročníka česko-slovenského festivalu Piešťanské Rendezvous je nainštalovaná výstava obrazov, karikatúr a fotografií inšpirovaná fenoménom  Bolka Polívku.

Mini galéria prezentuje Súbornú výstavu výtvarného umenia , kde môžete vidieť diela autorov – Vladimír Kudlík, Miloš Šimunda, Kateřina Makav Václavková, Bohumír Bachratý, Eva Linhartová, Jitka Bezúrová, Zuzana Málenková, Katarína Zemková, Naďa Mikolášiková a Viera Fuseková.

Potešiť sa môžete tiež pohľadmi na fotografie Ľudovíta Lenocha v rámci prezentácie podporenej Literárnym fondom s názvom Zlomky poznania.

V pondelok 17. januára je na pláne projekcia filmu Želanie pre Ježiška. Začína o 18:00 h. Kompletný program nájdete tu.

-red-

REKLAMA