Úvod Kultúra Jiří Stivín: Hudba je pre mňa náboženstvom

Jiří Stivín: Hudba je pre mňa náboženstvom

Svetovo uznávaný jazzman, multiinštrumentalista a skladateľ Jiří Stivín zahrá v piešťanskom Kursalone už 8 web template. novembra o 20.00 h.

 

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Jeho hudobný prejav je charakteristický živočíšnou nespútanosťou, improvizáciou a častým prechádzaním medzi jednotlivými hudobnými štýlmi. „Hudba je pre mňa náboženstvom, vierou i tieňom 피파99 다운로드. Je so mnou odmalička a verím, že ani po 70-tke ma neopustí. Mám s ňou totiž ešte veľa plánov,“ s úsmevom prezradil čerstvý oslávenec Jiří Stivín monthly contract form.

Jeho koncerty sú nezabudnuteľným a neopakovateľným zážitkom. Umelec na nich interpretuje hudbu stredoveku, renesancie i baroka. Ovláda všetky druhy priečnych i zobcových fláut 삼성 갤럭시 드라이버 다운로드. Popritom improvizuje a interaktívne spolupracuje s publikom.

Fanúšikovia si budú môcť z vystúpenia odniesť aj originálne tričko spoločnosti UAX!, ktorá Jiřího Stivína na jeho turné po českých a slovenských mestách oblieka short-haired mr. Posledné lístky na koncert sú ešte v predaji vo Frapperii Kursalonu.

Text: Tlačová správa Foto: jiri.stivin.cz

REKLAMA