Úvod Kultúra Jahoda DŽem úspešná vďaka tanečníkom, organizátorom i partnerom

Jahoda DŽem úspešná vďaka tanečníkom, organizátorom i partnerom

REKLAMA

Elektrárňa Piešťany bola v sobotu 9. decembra dejiskom piateho ročníka obľúbeného tanečného podujatia Jahoda DŽem. Na pódiu sa predviedli tanečníci v kategórii bez rozdielu veku a tiež talenty do 15 rokov v tanečných štýloch HIPHOP a BREAKIN 지니 음악 다운로드. Porota, ktorú tvorili známe mená tanečnej scény Sunni, Romski, Lilou a Kieran, mala počas tanečných súbojov jeden na jedného poriadne ťažkú úlohu vybrať tých najlepších 원펀맨 2기 5화 다운로드. Víťazmi sa nakoniec stali Spox, Gorky, Vanda a Kvetka. Videá z rozhodujúcich súbojov nájdete nižšie.

„Dúfam, že sa vám páčilo a že vás to všetko milo prekvapilo, cítili ste sa dobre a užili si energiu, ktorú sme do toho vložili 총몽 애장판 다운로드. Ospravedlňujem sa za hodinové meškanie a trošku neskorší koniec akcie. Je mu ľúto, že sa SUNNIho workshop musel zrušiť lebo určite vám mal čo ponúknuť Three Kingdoms 2. Či sa vidíme aj v roku 2018 na 6. ROČNÍKU je len a len na vás, keď budem cítiť, že to chcete a že to podporite namiešam vám zasa niečo zaujímave,“ uviedol k akcii Boris „Bobeš“ Turčan Immortal Song2 mp3.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

Podujatie Jahoda DŽem 2017 podporili partneri Sunny Road, Mesto Piešťany, Hotel Máj, Rybársky dvor,  Red Bull, Elektrárňa Piešťany, Simea Simeon, Dominant Deepness, FaxCopy a The Cup Cafe & Home Geometry dash Dropbox download.

BREAKIN – FINAL – ALAN vs. SPOX

HIPHOP – FINAL – GORKY vs Hi Bailey subtitled download. TESS

BREAKIN KIDS – FINAL – TOBY vs 스플래터 스쿨 다운로드. VANDA

HIPHOP KIDS – FINAL – KVETKA vs 캐시 동영상 다운로드. REBIS

-red/Zdroj a foto: Jahoda DŽem 2017-

REKLAMA