Úvod Kultúra IMT Smile predstaví v Piešťanoch „čarovný mikrofón“ a pokrstí výberové CD

IMT Smile predstaví v Piešťanoch „čarovný mikrofón“ a pokrstí výberové CD

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Úspešná kapela IMT Smile na čele s Ivanom Táslerom pripravila pre fanúšikov ďalšiu novinku – vyráža na špeciálne akustické turné dropbox videos. Na prvom koncerte v piešťanskom Dome umenia v piatok 9. októbra predstavia okrem nového programu aj takzvaný čarovný mikrofón, budú s divákmi debatovať, a zároveň kapela pokrstí svoje nové výberové CD z radu best s názvom “IMT Smile – ACOUSTIC BEST” 연극 대본 다운로드.

Nový koncertný formát IMT Smile ACOUSTIC má byť nielen o akustických verziách známych hitov, ale aj o originálnej atmosfére, ktorú podporí zaujímavá scéna, hudobní hostia a takzvaný čarovný mikrofón Ring of Elysium.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Okrem tradičných akustických hudobných nástrojov predstavia muzikanti svoje umenie aj na ďalších neobvyklých inštrumentoch, ktoré bežne na koncertoch IMT Smile nevidieť segoe ui font. Na divákov tak čakajú zaujímavé aranžmány skladieb Ivana Táslera, ale aj ako hosť ďalší spevák – Jozef Kuriľák, známy tiež ako rozhlasový a televízny moderátor ai suite 3. “Dodo prijal moje pozvanie, nakoľko hudobný žáner, ktorému sa venuje, teda hudba dávnejších rokov, sa do tohto akustického programu veľmi hodí SketchUp7. A využijeme pravdepodobne aj jeho moderátorské zručnosti,” naznačuje spevák Ivan Tásler.

IMT Smile1 Zároveň dodáva: “Novinkou, ktorú sme doteraz nikdy neskúsili je, nazval som to tak interne – čarovný mikrofón Premiere Pro cs6. Diváci budú mať priestor, sa nás opýtať na veci týkajúce sa hudby a kapely, ktoré ich zaujímajú. Pretože na týchto koncertoch budem aj ja rozprávať možno o niečo viac, než som zvykol 마인크래프트 pc 맵 다운로드. S mnohými skladbami sa totiž spájajú skvelé príhody, ktoré, verím, fanúšikov zaujmú a možno aj pobavia.” Kapela už intenzívne skúša vo svojom nahrávacom štúdiu Valec a pripravuje akustický program Kyobo Mungo Ebook.

IMT Smile_ACOUSTIC_PiestanyVýberovka, ktorú zároveň pokrstia na piešťanskom koncerte obsahuje okrem známych 15 akustických hitov ako bonus aj nové verzie skladieb Po kvapkách a Urobme si lásku html 한글 파일 다운로드.

CD_IMT Smile_ACOUSTIC BESTZdroj: IMT Smile management, Foto: Marek Lukáč

 

REKLAMA