Connect with us

Kultúra

Hviezdny tanečník a choreograf zabaví aj hostí 1. Plesu Kursalonu

Published

on

Reklama

Medzi prvé a zároveň i posledné plesy tohtoročnej sezóny sa zaradí aj 1. Ples Kursalonu, ktorý sa uskutoční na začiatku jarných prázdnin – v sobotu 19. februára. Úvodný ročník „kursaloňáckeho“ plesu otvorí sympatický Erik Ňarjaš, tanečník z programu Let´s dance a Bailando, s  partnerkou Kristínou Kamenickou.

[singlepic id=9725 w=320 h=240 float=left]Málokto vie, že mladý tanečník, ktorý vykrúcal v priamom prenose hviezdne krásky ako Simona Krainová či Mariana Ďurianová, mal na starosti aj celú tanečnú choreografiu Bailanda. Erik sa môže popýšiť tiež viacerými titulmi – trojnásobný majster Slovenska vo viedenskom valčíku, vicemajster SR v štandardných tancoch či v exhibíciách, a finalista majstrovstiev sveta a Európy.

Reklama

Pre návštevníkov plesu pripravil niekoľko lahôdok, najmä pre oči. „Ples otvoríme klasikou – viedenským valčíkom, druhým tancom bude vášnivé tango a tretím romantický waltz,“ prezradil Erik pripravovaný scenár. Profesionálni tanečníci predvedú aj horúci latino mix a pred polnocou vyzvú návštevníkov na mini školu tanca. „Je to vynikajúca [singlepic id=9726 w=320 h=240 float=right]zábava, veľmi sa nám to osvedčilo na všetkých podujatiach,“ pokračoval tanečník a choreograf. „Víťazi získajú viacero zaujímavých cien a jednou z nich je aj môj kurz spoločenských tancov, ktorý bude opäť v Kursalone.“

O hudbu sa na 1. Plese Kursalonu postará kapela Kuštárovci z Bratislavy. Ich repertoár je naozaj bohatý, primáš dokáže zahrať a zaspievať až tritisíc piesní, rozhovor s nimi priniesli PNky pred časom a nájdete ho tu. Štandardné tance vystrieda DJ Drobček s diskotékovými kolami. Pre návštevníkov bude ponúkať Kursalon počas celého plesu vychýrený bohatý teplý a studený bufet.

Reklama

Lístky na ples v cene 33 eur si môžete kúpiť vo frapperii alebo v Art Jazz Gallery aj počas budúceho týždňa.

[singlepic id=9637 w=350 h=350 float=center]

Autor: ad

Populárne články