Úvod Kultúra Hudobné leto na Sĺňave tento víkend nezačne

Hudobné leto na Sĺňave tento víkend nezačne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pri reštaurácii Lodenica mali v piatok 17. a v sobotu 18. júla odohrať koncerty King Shaolin, Sanchez Amsterdam, Fictive Marry, Alan Murin, MF, Arzén a ďalší old version of Manicam. Usporiadatelia podujatia vo štvrtok oznámili, že hľadajú náhradnú lokalitu.

„Milí priatelia, nakoľko nám bolo zamietnuté organizovať vopred ohlásené podujatie, ako ochranárskymi orgánmi, tak aj Povodím Váhu, sme nútení zrušiť prvý víkend, ktorý sa mal konať 17 html5 player 다운로드. – 18. 07. 2020. Momentálne prebieha intenzívne hľadanie náhradného priestoru pre pokojný a hladký priebeh zvyšných troch víkendov,“ uviedli organizátori na facebooku 자꾸 생각나 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa zverejneného programu podujatia Hudobné leto na Sĺňave sú počas posledného júlového víkendu naplánované vystúpenia kapiel Zoči Voči, Bijouterrier, Dorian Gray, Dereš, Miss Terry SpongeBob Download. Na prelome júla a augusta sa predstavia Smola a hrusky, Detox of a Pony, Genuine Jacks, WOLTY 123, s Sematam. Posledný víkend z tejto série bude patriť skupinám Zóna A, NoControl, Easy Steps, Arzén a Nora Caruso svg 이미지 다운로드.

-red- Ilustr. foto: L. Novák

REKLAMA