Úvod Kultúra Gábrišovky vystavia v moravianskom kaštieli. V sobotu bude tiež pokrstená moravianska umelecká...

Gábrišovky vystavia v moravianskom kaštieli. V sobotu bude tiež pokrstená moravianska umelecká koruna

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kaštieľ v Moravanoch nad Váhom pozýva na výstavu Mateja Gábriša – GÁBRIŠOVKY – medzi umením a zberateľstvom. Matej Gábriš je popredný slovenský tvorca fantasy bankoviek a je aj autorom moravianskej umeleckej koruny 지질도 다운로드. Celú jeho tvorbu uvidíte po prvý krát pod jednou strechou  už túto sobotu 5. októbra. Výstava je prístupná aj počas nedele 6. 10. a nasledujúcich dvoch víkendov Download The Antoinemovie Movie.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V deň otvorenia výstavy 5 Download better translators. októbra 2019 o 11:00 hod., 13:00 hod. a 15:00 hod. bude Matej Gábriš osobne viesť komentované prehliadky výstavy. O 11:00 hod. bude tiež pokrstená moravianska umelecká koruna (2019 séria – návrat do života) mobaxterm.

Na prednej strane je vždy dielo popredného slovenského umelca (okrem jednej koruny kde je Moravianska venuša – stará dáma umenia v našich končinách), na zadnej strane je vždy Kaštieľ v Moravanoch nad Váhom z iného pohľadu fla. Moravianska umelecká koruna bude k dispozícií aj počas výstavy, pričom  2019 séria – návrat do života bola tlačená v obmedzenom počte 아이폰 텀블러 동영상 다운로드. V deň otvorenia výstavy si bude tiež možné zarezervovať 50-ku (bude vytlačených len 200 kusov) a 100-vku (bude vytlačených len 100 kusov).

Medzi 10:00 hod Download camtasia. a 12:00 hod. v deň otvorenia výstavy bude organizovaná aj výmenná burza „Gábrišoviek“ ako sa Maťove bankovky žoviálne nazývajú, Maťo bude podpisovať Gábrišovky a svoju novú knihu 436.02. Pripravené sú aj ďalšie prekvapenia pre zberateľov Gábrišoviek. A už tradične pre prípad, že by niektorým návštevníkom bola zima bude sa variť guláš a samozrejme bude aj niečo sladké pod zub a víno FEDOR MALÍK & SYN 이미지 한번에 다운로드. s logom kaštieľa.

Na otvorenie výstavy príďte pokojne aj s deťmi, kým si pozriete výstavu, vaši drobci si môžu užiť maľovanie na tvár a koník s vozom ich zoberie na dobrodružnú cestu parkom Monkey Battle download.

OTVÁRACIE HODINY (od 5.10.2019 do 19.10. 2019): každú sobotu a nedeľu od 10:00 hod. do 18:00 hod. Vstupné dobrovoľné.

-inf-

REKLAMA