Úvod Kultúra Film Piešťany, mesto snov chcú dostať medzi ľudí

Film Piešťany, mesto snov chcú dostať medzi ľudí

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Tvorcovia dokumentu, v ktorom vystupuje široká plejáda osobností, skutočne považujú Piešťany za mesto snov Spring ftp file download. Športovci, historici, hudobníci, primátor, ale aj opravár bicyklov v ňom definujú prečo je naše mesto príťažlivé a v čom je zaujímavé.

MP 03-14-14 107388Zľava: Producent Michal Procházka, kameraman Filip Geschwandtner, primátor Remo Cicutto, režisér Michal Dvořák, kameraman Martin Vavro

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Pre mňa to bola výzva vystihnúť Piešťany cez znalosti miestnych ľudí,“ povedal režisér Michal Dvořák krátko po odovzdávaní Cien primátora za rok 2013 아이클라우드 드라이브 다운로드. Film mal premiéru v lete na preplnenom Námestí slobody. Na ocenenie ho však nikto nenominoval. Remo Cicutto sa napriek tomu rozhodol tvorcov aspoň symbolicky odmeniť Download alarm bells.

„Film chceme dostať medzi ľudí, s tým, že máme fyzicky vyrobených 6-tisíc kusov DVD. Nechceli sme ho iba zavesiť na niektorú webovú stránku, ale fyzicky dostať medzi ľudí,“ vysvetlil producent Michal Procházka Fantastic 4 download. Dodal, že momentálne hľadajú distribučné kanály. „Mohla by ním byť Revue Piešťany, ale dalo by sa to aj s napojením na hokejovú extraligu,“ naznačil producent 패트와매트 다운로드.

REKLAMA

Banner_skriabanie

Nevylúčil, že ho v budúcnosti uvidia aj diváci TV Karpaty alebo čitatelia portálu PNky 천재교육 교과서 pdf 다운로드. „V pondelok prebehla projekcia na špeciálnej škole Valová a radi by sme v pokračovali v premietaní na školách. Myslíme si, že to môže byť zaujímavé pre bežných Piešťancov,“ pokračoval Michal Procházka c Cleaner download.

Film podľa jeho slov dokáže zaujať široké spektrum divákov. Nie je to náučný, ani historický dokument. Charakterizoval ho skôr ako uvoľňujúci a vtipný 엑소 템포 다운로드. Cieľom tvorcov podľa neho nebolo ani prikrášľovanie, ktoré by malo prilákať zahraničných turistov. Napriek tomu na film dostal licenciu Rezort Piešťany, ktorý ho púšťa na svojom stánku počas veľtrhov cestovného ruchu 서전 시뮬레이터 다운로드.

[youtube width=“560″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=DQ35xUCBYMo[/youtube]

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA