Úvod Kultúra Festival paličkovanej čipky tento rok v Rakoviciach

Festival paličkovanej čipky tento rok v Rakoviciach

Festival paličkovanej čipky 2018
REKLAMA

Festival paličkovanej čipky, ktorý je tradične spojený s obcou Krakovany, sa tento rok uskutoční v Rakoviciach. Na výstavy, kurzy, módnu prehliadku i folklórne vystúpenia sa môžete tešiť počas víkendu 11 hd 영화 다운로드. a  12. mája.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

V rámci podujatia, ktoré organizuje OZ Bábence Krakovany, sa stretnú čipkári z desiatych krajín, aby prezentovali vytváranie jemnej krásy, vymenili si skúsenosti a naučili sa nové techniky 매도소녀 다운로드. Inšpiráciou im bude aj výstava Dariny Lichnerovej z Modry, ktorá je uznávanou čipkárkou a tkáčkou. Druhou výstavou, ktorá vás poteší, budú Vajnorské vtáčiky 첵 무료 다운로드. Súčasťou festivalu bude aj súťažná výstava Časy nedávno minulé. Práce do súťaže zhotovili čipkárky zo Slovenska a Čiech, prebiehať bude  hlasovanie divákov 언차티드3 다운로드. V múzeu Za Krakovskú bránu sa môžete pokochať výstavou Liptovská čipka. Táto výstava potrvá od 11.5.2019 do 30.9.2019.

Súčasťou festivalu budú odborné semináre, módne prehliadky s použitím paličkovanej čipky, kultúrne programy 마스터캠 x9 다운로드. Predstavia sa FS Sliačanka z Liptovský Sliačov (známa aj zo Zem spieva), Zmiešaný zbor z Vrbového, FS Žito z Piešťan, Itcho Pčelár (strieborný finalista zo Superstar), CZUŠ sv Wizard of Legends. Gorazda Vrbové, FS Podhoranka z Kočína-Lančára , FS Krakovčanka.

Počas festivalu môžete zažiť i gastronomický zážitok – podávať sa budú tradičné jedlá našich starých mám Download Alder Friends. Tento rok sa bude predvádzať aj výroba rôznych potrieb pre čipkárky, ale i pre inak tvorivé ženy zo skla.

Na festival vás dovezie kyvadlová doprava

-red-/TS

REKLAMA