Úvod Kultúra Festival Lodenica: Líder skupiny Plavci zahrá na festivale Lodenica svoj posledný koncert!

Festival Lodenica: Líder skupiny Plavci zahrá na festivale Lodenica svoj posledný koncert!

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Festival Lodenica prináša už 20 rokov skvelé koncerty, zábavu a dokonalú festivalovú atmosféru! V Autocampingu Lodenica v Piešťanoch sa tento rok stretneme 29 무한도전 473회 다운로드. až 31. augusta. Na obľúbený festival do Piešťan zavítajú kapely T Rex, Čechomor, Fleret, Kamelot, František Nedvěd, Pavel Žalman a česká legenda Plavci 젠 메이트 다운로드. Jej líder Honza Vančura sa na festivale rozlúči so svojou 55-ročnou hudobnou kariérou. Teší sa, že si spoločne s fanúšikmi zaspieva, až sa budú stromy v areáli ohýbať website.

Festivalovú sezónu každoročne uzatvára obľúbený festival Lodenica, ktorý sa koná v prekrásnom prostredí Autocampingu Lodenica v Piešťanoch 1987 free download. Tento rok sa na festivale po tretíkrát predstaví česká legendárna skupina Rangers – Plavci. Jej líder Jan Vančura sa rozhodol po 55-tich rokov rozlúčiť s kariérou a tak to bude posledné vystúpenie na Slovensku 윈도우 10 아이튠즈 다운로드.


„Rozhodol som sa, že v tomto roku, kedy naša kapela oslavuje 55 rokov existencie, ukončím moju celoživotnú hudobnú kariéru 멜론 차트 top 100 다운로드. Celé roky som sa  tešil  s fanúšikmi a s kapelou na živých vystúpeniach. Myslím si, že nastal čas sa dôstojne rozlúčiť usim. A prečo nie v Piešťanoch, na tomto krásnom festivale, ktorý sa nezabudnuteľne zapísal medzi miesta, ktoré sme s Plavcami počas nášho 55-ročného pôsobenia navštívili,“ konštatuje Honza Vančura 유니클로 화면보호기 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Plavci zahrajú najväčšie pecky svojho repertoáru

Nebudú chýbať „Promovaní inženýři“, „Zvedněte kotvy“, „500 mil“, „Pole s bavlnou“, „Modrý měsíc“, „Láska je věc kouzelná“, „Mám radost“ či „Vím Vím“ Nero BurningRom 7 download. „Na čo rád vždy v súvislosti s Lodenicou spomínam, je skvelá atmosféra tohto festivalu, fantastické publikum, teda vlastne úžasný divácky spevácky zbor Sudden Strike 2. Teším sa tentokrát, že si spoločne zaspievame, až sa budú stromy v areáli ohýbať. A samozrejme mám rád dlhoročného dramaturga festivalu Františka Grebečiho,“ s úsmevom hovorí Honza Vančura.

Plavci vystúpia v zostave klávesy a akordeón Mário Bihári, gitara David Fiedler, husle Adam Pospíšil. „Na prírodných scénach hrám s obľubou, koncerty majú silnejší energetický náboj. Fanúšikovia a poslucháči našej muziky ma po celý čas mojej kariéry nabíjali a prinášajú mi pocit uspokojenia, že robím niečo, o prináša radosť nielen mne, ale aj množstvu našich priaznivcov. Možno ma energické lodenické publikum tak naladí, že aj slza potečie… Veľmi sa teším, bude to asi posledné vystúpenie na Slovensku, kam sme s kapelou radi chodievali,“ vyznal sa Honza Vančura.

Nenechajte si ujsť 21. ročník festivalu Lodenica v termíne 29.8. až 31.8. 2019. Krásny areál autocampingu ponúka skvelé možnosti relaxu, stanovania aj kúpania. 

TS

REKLAMA