Úvod Kultúra Dom umenia – Dnes kino, zajtra divadlo

Dom umenia – Dnes kino, zajtra divadlo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dom umenia dnes ponúka zaujímavý film, zajtra divadelné predstavenie. Favoritka je dráma z prostredia anglického kráľôvského dvora plná čierneho humoru, pre zmenu utorňajšie predstavenie Otrevřené manželství je tragikomédiou o odvrátenej strane lásky 무인도 생존 다운로드.

Favoritka

FAVORITKA (The Favourite)

PONDELOK / 15 You can't download. 4. / 18.00 – FILM

Na kráľovskom dvore nešťastnej a slabej anglickej panovníčky Anny Stuartovnej dochádza ku každodennému boju o jej vrtkavú priazeň Download baby driver subtitles. Ministri, vojvodcovia, jej dve spoločníčky sa v dráme plnej čierneho humoru nezastavia pred ničím.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Réžia: Yorgos Lanthimos
Hrajú: Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz, Nicholas Hoult, Joe Alwyn a ďalší 격동고딕 ttf 다운로드. Dráma / komédia / historický USA / Írsko / VB 2018, anglicky s českými titulkami, 119 min., MP-15
Film už získal dve ceny na festivale v Benátkach a je nominovaný na päť Zlatých glóbusov evernote 다운로드.
Vstupné: 5,- € / zľavnené vstupné 4,- €

 

OTEVŘENÉ MANŽELSTVÍ (Dario Fo a Franky Rame)

UTOROK / 16 malware samples. 4. / 19.00 – DIVADLO

Brilantní herci Karel Roden a Jana Krausová ako svojrázny manželský pár v zúfalo jedovatej tragikomédii o odvrátenej strane lásky 동영상 분할 다운로드.

Réžia: Patrik Hartl
Vstupné: 24,- €

Vstupenky si môžete  zakúpiť v pokladni Domu umenia Piešťany

Dôležitá informácia :

Filmové predstavenie plánované na 25. 4. 2019 Voda, čo ma drží nad vodou sa nekoná! Zakúpené vstupenky môžete vrátiť do pokladne Domu umenia.  

PR

REKLAMA