Úvod Kultúra Festival Lodenica rozohní so svojou temperamentnou šou Emir Kusturica

Festival Lodenica rozohní so svojou temperamentnou šou Emir Kusturica

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Festival Lodenica už pozná line-up a je sa na čo tešiť, pretože v Piešťanoch bude hviezdiť Emir Kusturica so svojim The No Smoking Orchestra Han Kyung-ae. Okrem neho vystúpia aj bratia Nedvědovci, skupiny Kamelot, Ploštín Punk, Čechomor, IMT Smile, Desmod a mnohí ďalší skvelí hudobníci. Emir Kusturica sa teší na koncertovanie pod holým nebom, ktoré prirovnáva k nezhasínajúcemu ohňu 다이소 멤버십 다운로드. Verí, že jeho piesne, v ktorých sa mieša melanchólia s rómskou hudbou a rytmami Južnej Ameriky, dostane publikum do správnej nálady. Nenechajte si ujsť festival so špecifickou atmosférou Download Autocad 2018. V Autocampingu Lodenica v Piešťanoch čaká návštevníkov od 25 . do 27. augusta temperamentný program a to najlepšie z country a folkovej scény Find the wrong picture for free download.

Kusturica 3_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Koncertovanie je pre mňa absolútny relax overseas music. Ak niekto hrá hudbu, ktorá vznikla z tradície a kombinácie rôznych rytmov, takú, že aj mŕtveho zobudí, to je vždy radosť. Aj pre hudobníkov a verím, že aj pre publikum Download Arirang News. My sa už 23 rokov snažíme robiť ľuďom radosť. Máme radi open air podujatia, sľubujem, že aj v Piešťanoch to bude silné. Miesta, kde je milión ľudí, to je ako oheň, ktorý horí stále a nezhasne,“ vraví Emir Kusturica Python opencv.

V malebnom campingu Lodenica v Piešťanoch to bude doslova bublať energiou a 18. ročník festivalu so sebou prinesie množstvo zážitkov. V posledný augustový víkend vystúpia počas festivalu aj kapely Družina, Všichni Svatí, The Buttons, Devítka, Middle of the Road 디아블로 2 다운로드. Malina Brothers a Spiritual Kvintet.

„Myslím si, že tunajšie publikum je rovnaké ako všade, kde žijú Slovania. Viete oceniť hudbu, ktorá má melancholický základ a ktorá je temperamentnou kombináciou hudby Južnej Ameriky a rómskych rytmov gate of steiner. Je to niečo, čo sa dnes nazýva crossover. Myslím si, že ľudia na to reagujú dobre,“ dodáva Emir Kusturica. Brány festivalu Lodenica sa otvoria 25 구글 드라이브 스트림 다운로드. augusta.

Lodenica 2 (2)_resize

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo získať také hviezdne mená ako Honza a František Nedvědovci, skupiny Čechomor, Kamelot, Ploštín Punk, Devítka, Slniečko, ale tiež IMT Smile či Desmod. Je sa na čo tešiť. Pripravujeme i skvelý sprievodný program,“ uzatvára organizátor festivalu Dušan Drobný z agentúry Topfest.

-lt/TS Propaganda House/Foto: E. Kusturica – René Miko, Festival Lodenica: Agentúra Topfest-

REKLAMA