Úvod Kultúra Festival Grape na piešťanskom letisku už vypredali

Festival Grape na piešťanskom letisku už vypredali

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Už štvrtý rok po sebe sa vypredali všetky vstupenky na piešťanský festival Grape ešte pred jeho začiatkom. V tomto roku to bolo na slovenské pomery rekordne rýchlo, keďže sa tak udialo 16 dní pred začiatkom festivalu Download cakewalk. Na multižánrovom festivale 10. – 11. augusta vystúpi vyše osemdesiat interpretov, z toho dvadsaťšesť zo zahraničia.

Najväčšími hviezdami budú zahraniční hostia alt-J, Kodaline, Nick Murphy fka Chet Faker, Wilkinson, Lamb, Jungle, Wolf Alice, Modeselektor, Noisia alebo Oh Wonder Download Aooni 3.0. Z Čiech prídu osláviť 30 rokov fungovania Tata Bojs a slovenskú vlajku ponesú skupiny ako Para, Trosky, Billy Barman, Fallgrapp či Chiki Liki Tu-A GearFit Manager.

Festival prináša aj zopár noviniek pre svojich návštevníkov. Vznikol nový open air tanečný stage v tvare majáku, ktorý bude zabávať ľudí od začiatku festivalu až do jeho konca prakticky bez prestávky href tag. Pribudol jeden nový vstup, a to do stanového mestečka, aby mali ľudia plynulejší príchod a nemuseli čakať dlho pri hlavnej bráne. Stanové mestečko sa otvára v piatok už o 9:00, areál následne o 12:00 tak, ako doteraz chocolate. Nebude chýbať ani umenie. V časti areálu sa vyrastie záhrada z veľkoformátových zrkadlových obrazov, ktorú inštaluje celosvetovo známy výtvarník Matej Krén Download Alice. Nezabúda sa ani na ekológiu. Na celom festivale bude jedlo podávané iba v kompostovateľnom riade a vratné poháre doplnia tiež recyklovateľné Windows 7 sp1. Separovanie odpadu je už samozrejmosťou. Toto je iba zlomok z noviniek a služieb, ktoré festival tento rok pripravil, na mieste toho návštevníci uvidia a zažijú omnoho viac ms 오피스 2010 한글판 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

TS

REKLAMA