Úvod Kultúra Fascinujúca tanečná show 5 Doors vypukne už zajtra

Fascinujúca tanečná show 5 Doors vypukne už zajtra

REKLAMA
GM Dental Zubar

Dom umenia bude v piatok 2. decembra dejiskom fascinujúcej broadwayskej tanečnej show 5 Doors, počas ktorej budú hrať hlavnú úlohu nielen fantastickí tanečníci, ale aj hra svetla a tmy Wizard of Legends. Predstavenie v sebe spája tanec, divadlo, humor, špeciálne efekty a ešte mnoho ďalšieho prinesie projekt, ktorý mohli doteraz diváci vidieť len v Las Vegas Download Alder Friends. Divákov nadchnú prvky ľudového tanca, hip-hopu, ale aj írskeho stepu. Ak máte radi tanec a chcete si užiť nefalšovanú energiu mladých sólistov, určite sa vyberte do Domu umenia. 

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

Villa Negra Productions z Budapešti zostavila na scénu revue na svetovej úrovni s názvom 5Doors 카라 큐피드 다운로드. Premiéra sa konala v Bratislave. Choreografi 5 Doorsu – Réka Gothár a Péter Bakonyi – smelo miešajú štýly a scénu využívajú maximálne paper dolls. Na javisku sú v polkruhu umiestnené dvere, ktorých rámec zakrývajú LED pásiky, miliónmi malých svetielok, ktoré zobrazia oheň, vodu, tajomnú atmosféru, romantiku, zábavu i všetky farby dúhy 경고음 다운로드. Svetelní kúzelníci 5 Doorsu nám postupne ponúkajú pohľady, neodhalia naraz všetky vymoženosti high-technológie. Scéna doplňuje choreografiu jemne a s vkusom Download the acheong law.

5door

V produkcii vystupuje 12 tanečníkov, ktorí sú svetoví rekordéri v rýchlom prezliekaní sa (10 rôznych kostýmov), a v neposlednom rade sú vynikajúci vo svojej profesii, rovnako keď treba predvádzať pomalú lyrickú ako aj dynamickú rýchlu časť 구글스케치업 다운로드. Potrebujú technické zdatnosti, pretože choreografi často kombinujú štýly počas jedného tanca, show-dance pobláznia prvkami maďarského ľudového tanca, alebo charleston s discom 유니팩 다운로드. Tanečníci tancujú s takou prirodzenosťou, že necítime obrovské množstvo práce, ktoré predstaveniu zrejme predchádzalo. Program sa hemží aj vtipnými filmovými narážkami a diváci v ňom uvidia kovbojský súboj, spomalené bežecké preteky na hudbu Vangelisa, ale choreografi nevynechali ani tanečné filmy ako napríklad Flashdance Sweet life download.

-lt/Zdroj: Dom umenia, Villa Negra Productions-

REKLAMA