Úvod Kultúra Extrémne zlé počasie posunulo City Fest na ďalší víkend

Extrémne zlé počasie posunulo City Fest na ďalší víkend

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Organizátori nechcú riskovať pohodlie ani bezpečnosť návštevníkov podujatia, ktoré sa malo začať v piatok 16 Man of Mask. mája na Námestí slobody. Keďže meteorológovia predpovedajú na najbližšie dni extrémne nepriaznivé počasie, City Fest sa uskutoční o týždeň neskôr – 23 시크릿쥬쥬 11기 다운로드. až 25. mája.

festival city fest

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa Slovenského hydrometeorologického úradu zasiahne našu krajinu v najbližších dňoch silný vietor a výdatné zrážky 저벅가 다운로드. Aktuálne výstrahy hovoria, že v noci zo štvrtka na piatok dosiahne vietor v Piešťanoch rýchlosť 23 až 30 m/s. V piatok má u nás celý deň pršať a maximálna teplota vzduchu nepresiahne 8°C 혜화동 다운로드. Na vyššie položených miestach Slovenska má dokonca snežiť.

„Želáme si, aby sa ľudia na City Fest cítili dobre a v žiadnom prípade nechceme ohroziť ich bezpečnosť 지하철 앱 다운로드. Preto podujatie posúvame o jeden týždeň,“ informoval dnes za organizačný tím Michal Procházka z Ruka Hore Agency.

Zmena, ktorú nemohol nikto predpokladať, sa dotkne aj programu full Pinterest image. Niektorí účinkujúci si totiž na poslednú chvíľu nemohli vymeniť svoje plánované povinnosti. Usporiadatelia sa však za nich snažili nájsť adekvátnu náhradu Obit. Na City Feste preto tento rok nezahrajú Rytmus, Kmeťo Band ani Zuzana Smatanová. O vystúpenie niekoľkonásobnej držiteľky Zlatého slávika ale Piešťanci neprídu, pretože spolu so skupinou Zoči Voči zahrá 26 Subtitles in Spanish. mája v Auparku v rámci Topfest Tour.

Hudobní fanúšikovia sa môžu tešiť aj na dve nové mená, ktoré neboli v pôvodnom termíne City Festu ohlásené Skelelton Key. Hviezdou piatkového (23. mája) večera bude Vidiek a najväčším ťahákom sobotného (24. mája) programu je Desmod.

Okrem nich uvidíme na Námestí slobody aj Gladiátor, Slniečko, Fuera Fondo, Funny Faces, AC/DC revival, Gypsy Čáves, Patália, Váhr River Band a Double Trouble Happy meed mr. Na mestskom festivale, ktorý je pre všetkých prístupných zdarma, nebudú chýbať ani sprievodné podujatia.

„Vlani prilákal City Fest do centra Piešťan tisíce spokojných návštevníkov. Veríme, že vďaka atraktívnym interpretom, pohodovej atmosfére a priaznivému počasiu, to tak bude aj tento rok a to napriek zmene termínu,“ uzavrel Michal Procházka.

cityfest_2014-copy

Text: Tlačová správa/red

REKLAMA