Úvod Kultúra Elektrárňa Piešťany pozýva deti na divadlo pod holým nebom

Elektrárňa Piešťany pozýva deti na divadlo pod holým nebom

REKLAMA

Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny bude tento rok bohatšie o dve divadelné predstavenia, ktoré organizuje Elektrárňa Piešťany. Za detskými divákmi prídu bábkoherci z Divadla na hojdačke na piešťanské Námestie slobody 레디부스트 다운로드. Vstup na podujatie s názvom Rozprávky z Elektrárne je voľný.

V múzeu sa z vajíčka vyliahne malý zvedavý dinosaurus, ktorý keď trošku vyrastie začína sa pýtať, odkiaľ pochádza, kto a kde sú jeho rodičia Tong Memories. A keďže je na svete sám, vydá sa hľadať svoju rodinu. Takto sa začína divadelné predstavenie s názvom Posledný dinosaurus, počas ktorého hlavný hrdina putuje po všetkých svetadieloch 스톤스프 다운로드. Deti spolu s ním spoznajú celý svet v sobotu 3. júna 2017 o 16.00 h.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
PN Taxi

Druhé predstavenie, ktorým Elektrárňa Piešťany prispeje k Otvoreniu letnej kúpeľnej sezóny, začína o hodinu neskôr gta3 5 드롭박스 다운로드. Má názov Žabí kráľ a malých divákov zavedie do krajiny, kde žijú odvážne princezné. Spoločne s hercami Divadla na hojdačke budú deti čarovať, spievať, tancovať a snáď sa im podarí vyslobodiť Žabieho kráľa zo zakliateho jazera Sharing Gothic Coding.

V prípade nepriaznivého počasia sa obe predstavenia presunú z Námestia slobody do Elektrárne Piešťany. Toto centrum tvorivej energie a umenia sa chce aj týmto spôsobom predstaviť širokej verejnosti 생일축하곡 다운로드. Z nedávno zrekonštruovanej priemyselnej pamiatky je v súčasnosti priestor pre vzdelávanie, kultúru a spoločenské aktivity.

Elektrárňa Piešťany sídli na Staničnej ulici č 클래식 피아노 다운로드. 51. Jej podrobný program nájdete na Facebooku.

-TS Elektrárňa Piešťany/Foto: Elektrárňa Piešťany-

REKLAMA