Úvod Kultúra Elektrárňa Piešťany pozýva deti na divadlo pod holým nebom

Elektrárňa Piešťany pozýva deti na divadlo pod holým nebom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny bude tento rok bohatšie o dve divadelné predstavenia, ktoré organizuje Elektrárňa Piešťany. Za detskými divákmi prídu bábkoherci z Divadla na hojdačke na piešťanské Námestie slobody 레디부스트 다운로드. Vstup na podujatie s názvom Rozprávky z Elektrárne je voľný.

V múzeu sa z vajíčka vyliahne malý zvedavý dinosaurus, ktorý keď trošku vyrastie začína sa pýtať, odkiaľ pochádza, kto a kde sú jeho rodičia Tong Memories. A keďže je na svete sám, vydá sa hľadať svoju rodinu. Takto sa začína divadelné predstavenie s názvom Posledný dinosaurus, počas ktorého hlavný hrdina putuje po všetkých svetadieloch 스톤스프 다운로드. Deti spolu s ním spoznajú celý svet v sobotu 3. júna 2017 o 16.00 h.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Druhé predstavenie, ktorým Elektrárňa Piešťany prispeje k Otvoreniu letnej kúpeľnej sezóny, začína o hodinu neskôr gta3 5 드롭박스 다운로드. Má názov Žabí kráľ a malých divákov zavedie do krajiny, kde žijú odvážne princezné. Spoločne s hercami Divadla na hojdačke budú deti čarovať, spievať, tancovať a snáď sa im podarí vyslobodiť Žabieho kráľa zo zakliateho jazera Sharing Gothic Coding.

V prípade nepriaznivého počasia sa obe predstavenia presunú z Námestia slobody do Elektrárne Piešťany. Toto centrum tvorivej energie a umenia sa chce aj týmto spôsobom predstaviť širokej verejnosti 생일축하곡 다운로드. Z nedávno zrekonštruovanej priemyselnej pamiatky je v súčasnosti priestor pre vzdelávanie, kultúru a spoločenské aktivity.

Elektrárňa Piešťany sídli na Staničnej ulici č 클래식 피아노 다운로드. 51. Jej podrobný program nájdete na Facebooku.

-TS Elektrárňa Piešťany/Foto: Elektrárňa Piešťany-

REKLAMA