Úvod Kultúra Džezový rok odštartujú Rakúšania, Tomáš zaspieva a prídu aj fešáci Bugala s...

Džezový rok odštartujú Rakúšania, Tomáš zaspieva a prídu aj fešáci Bugala s Valihorom

Jazzové menu v Kursalone bude v najbližšom období plné pochúťok. Ôsmy ročník  piatkových džezových koncertov oficiálne odštartuje 16 음성파일 다운로드. marca o 20.00 h slovensko-rakúske zoskupenie Bernhard Wiesinger Quartet.

Mladý talentovaný saxofonista z Viedne spolu s najvyhľadávanejšími rakúskymi kolegami  Erwinom Schmidtom (hammond B3) a Christianom Havelom (gitara) či vynikajúcim slovenským bubeníkom Mariánom Ševčíkom sú zárukou mimoriadneho hudobného zážitku minecraft 무료 다운로드. Vstupné 3 eurá.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Šťastnú cestu zaželáme v sobotu 17.3. o 20.00 h čerstvej piešťanskej Kultúrnej osobnosti roka 2011 – klaviristovi, skladateľovi, aranžérovi a dramaturgovi Tomášovi Gajlíkovi Download Colman. V Art Jazz Gallery odohrá pred odchodom za veľkú mláku rozlúčkový koncert pod názvom H&G Trio v zložení Tomáš Gajlík (piano, vocoder), Dávid Hodek (bicie), Ján „Cuco“ Gajlík (basa) webcam viewer. Okrem zaujímavých džezových aranžmánov známych rockových skladieb si pre návštevníkov pripravil aj novinku – spev s použitím vocodera.

Ďalšiu nádielku s príchuťou Ameriky chystá International jazz Piešťany n.o Download the baseball game. aj o týždeň neskôr – v piatok 23. marca. Po návrate z New Yorku, kde nahrával cédečko s

jednoduchým názvom Y, pripravil šnúru po Slovensku s novým zoskupením gitarista Michal Bugala Windows 7 calculator. Michal Bugala New Trio Y Tour feat. Martin Valihora a Štefan Pišta Bartuš tvoria špičkoví slovenskí inštrumentalisti: Štefan „Pišta“ Bartuš – kontrabas a kúzelník s paličkami Martin Valihora – bicie Pansori download. Začiatok piešťanského koncertu v Art Jazz Gallery Kursalon je o 20.00 h a lístok bude stáť 5 eur.

Medzitým, samozrejme, pokračujú pravidelné hudobné chuťovky ako pondelkové JAM SESSION, OLDIES (15.3.), piešťanská SWING FORMATION (v stredu 21.3 온 디스크 무제한 다운로드. o 20,00 h), CLASSIC SONGS (28.3.).

Pozývame Vás!

Adriana Drahovská, Kursalon, International jazz Piešťany

REKLAMA