Úvod Kultúra Dom umenia zažije fascinujúcu tanečnú show 5 Doors

Dom umenia zažije fascinujúcu tanečnú show 5 Doors

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dom umenia zažije už v piatok 2. decembra fascinujúcu broadwaysku tanečnú show 5 Doors, počas ktorej budú hrať hlavnú úlohu nielen fantastickí tanečníci, ale aj hra svetla 레버리지 사기조작단 6화 다운로드. Divadlo a tanec, zábavu, humor, špeciálne efekty a ešte mnoho ďalšieho prinesie projekt, ktorý mohli doteraz diváci vidieť len v Las Vegas. V strhujúcom predstavení spájajúcom ľudový tanec, hip-hop a prvky írskeho stepu sa predstavia mladí umelci, ktorí budú všetci vystupovať ako sólisti 드라스틱 2.4.0.1 다운로드. Zapojiť sa môžete aj do našej súťaže, vďaka ktorej vyhrá jeden šťastlivec dve vstupenky, súťažnú otázku nájdete na konci článku.

5door

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Villa Negra Productions z Budapešti zostavila na scénu revue na svetovej úrovni s názvom 5Doors 닌텐도 스위치 게임팩 다운로드. Premiéra sa konala v Bratislave. Choreografi 5 Doorsu – Réka Gothár a Péter Bakonyi – smelo miešajú štýly a scénu využívajú maximálne html Automatic download. Na javisku sú v polkruhu umiestnené dvere, ktorých rámec zakrývajú LED pásiky, miliónmi malých svetielok, ktoré zobrazia oheň, vodu, tajomnú atmosféru, romantiku, zábavu i všetky farby dúhy 음식이미지 다운로드. Svetelní kúzelníci 5 Doorsu nám postupne ponúkajú pohľady, neodhalia naraz všetky vymoženosti high-technológie. Scéna doplňuje choreografiu jemne a s vkusom 헬로카봇 노래 mp3 다운로드.

V produkcii vystupuje 12 tanečníkov, ktorí sú svetoví rekordéri v rýchlom prezliekaní sa (10 rôznych kostýmov), a v neposlednom rade sú vynikajúci vo svojej profesii, rovnako keď treba predvádzať pomalú lyrickú ako aj dynamickú rýchlu časť 박스헤드 다운로드. Potrebujú technické zdatnosti, pretože choreografi často kombinujú štýly počas jedného tanca, show-dance pobláznia prvkami maďarského ľudového tanca, alebo charleston s discom WindowsXp Minesweeper. Tanečníci tancujú s takou prirodzenosťou, že necítime obrovské množstvo práce, ktoré predstaveniu zrejme predchádzalo. Program sa hemží aj vtipnými filmovými narážkami a diváci v ňom uvidia kovbojský súboj, spomalené bežecké preteky na hudbu Vangelisa, ale choreografi nevynechali ani tanečné filmy ako napríklad Flashdance 블로그 다운로드.

Súťažná otázka:

„Ako sa volá skladba od speváčky Irene Cara, ktorú preslávil tanečný film Flashdance?“

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, kde bývate, telefonickým číslom nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do nedele 27 qr코드 파일 다운로드. novembra do 24:00. Do predmetu správy napíšte “5 DOORS”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v pondelok na našom portále www.pnky.sk.

-lt/Zdroj: Dom umenia, Villa Negra Productions-

REKLAMA