Úvod Kultúra Dnes v Dome umenia Tlmočník i insita z Kovačice

Dnes v Dome umenia Tlmočník i insita z Kovačice

REKLAMA

Dnes (1. marca) v piešťanskom Dome umenia môžete vidieť slovenskú premiéru filmu Tlmočník. Úlohu tlmočníka Aliho v ňom stvárnil Jiří Menzel, ktorého za mimoriadny prínos pre svetový film ocenili na festivale Berlinale cenou Berlinale Camera Park Jae-bum my last download. Okrem toho je na dnešný deň pripravená vernisáž výstavy insitných umelcov z Kovačice a zajtra sa uskutoční vernisáž výstavy Umenie bez hraníc kess.

Tlmočník je svojrázne roadmovie o dvoch pánoch, ktorí cestujú krížom cez Slovensko, aby spoznali pravdu o vlastnej minulosti 맑은고딕 regular 다운로드. Obaja hlavní hrdinovia sa počas cesty dostávajú do bizarných situácií, stretávajú rozmanitých ľudí a postupne si skladajú mozaikovitý obraz strednej Európy, ktorá sa navonok mení, ale niekde v hĺbke ukrýva stále nevyriešené konflikty eavesdropping rights dubbed. Vďaka poznaniu života toho druhého, začínajú chápať vlastné činy a nanovo si definujú vlastnú identitu.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Oscarový režisér a publikom milovaný český filmár, Jiří Menzel, v novej snímke režiséra Martina Šulíka, stvárnil asketického tlmočníka Aliho 캐피탈리즘 랩 다운로드. Jeho partnera, rakúskeho učiteľa a bonvivána so slabosťou pre alkohol a pekné ženy, si z chuti zahral popredný rakúsky herec Peter Simonischek, nositeľ Európskej filmovej ceny Felix za najlepšieho herca roku 2016 za nemeckú komédiu Toni Erdmann, ktorá bola nominovaná aj na Oscara 베라크립트 다운로드.

Projekcia začína o 18:00 h a vstupné je 5 EUR.

Ešte predtým o 17:00 h sa uskutoční vernisáž výstavy insitných umelcov z Kovačice VERESKÁ – HAJKO – CICKA someboyd.

V piatok 2 영화 극한직업 무료 다운로드. marca  je v Dome umenia na programe ďalšia vernisáž. Výstava nesie názov UMENIE BEZ HRANÍC predstavia sa ne nej so svojimi dielami Mária Hanúsková (SR) – keramika, Igor Yeliseyev (UA), Volodymyr Kolesnykov (UA), Orest Tsyupko (UA) – obrazy Download The Crown Prince of Prison. Začiatok vernisáže je o 17:00 h. Obe výstavy potrvajú do 3. apríla 2018.

-red-

REKLAMA