Úvod Koktail 365 tvárí Piešťan, dnes pribudla šesťdesiata

365 tvárí Piešťan, dnes pribudla šesťdesiata

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dnes ste si na Instagrame 365_tvari_piestan mohli pozrieť šesťdesiatu tvár nášho mesta movie Hitman. Je ňou Luboš. Celkovo ich bude 365. Za projektom stojí fotograf Martin Ričány, ktorý verí, že aj toto je jedna  možných zaujímavých prezentácií mesta, kde sa narodil, a ktoré má rád 지질도 다운로드.

„365 tvárí Piešťan je to fotoprojekt, v ktorom budem počas celého roka fotiť tváre ľudí Piešťan Download The Antoinemovie Movie. Obyvateľov, tých, ktorí tu pracujú, ale aj návštevníkov. Sú to bežní ľudia, ktorí tvoria atmosféru tohto mesta. Prvý portrét bol uverejnený na začiatku roka a posledný bude na Silvestra,“ vysvetľuje Martin Ričány Download better translators. Všetky portréty budú fotené na ulici a budú mať čiernobiele prevedenie. Na Instagrame bude uverejnená každý deň jedna fotografia.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Autor plánuje počas roka po každom mesiaci pripraviť tablo, ktoré bude verejné a na konci projektu by chcel vytvoriť veľkorozmernú koláž – mozaiku z 365 fotkami, ktoré vytvoria nápis PIEŠŤANY, alebo niečo spojené s našim mestom, kde by sa všetci vedeli nájsť mobaxterm.

„Tento projekt je len moja iniciatíva a zábava, ktorá vznikla na základe toho, že rád fotím
a keďže som rodák z Piešťan, mám rád toto mesto. Pevne verím, že to bude aj forma prezentácie mesta Piešťany fla. Ďakujem všetkým, ktorí sa už zapojili a takisto aj ostatným, ktorí budú súčasťou tohto príbehu,“ dodáva M. Ričány.

-th- Foto: M 아이폰 텀블러 동영상 다운로드. Ričány

REKLAMA