Úvod Kultúra Dino pozýva na Pohreb

Dino pozýva na Pohreb

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Divadlo Dino zabáva divákov už dvadsať rokov. Tento raz vás pozýva do Dom umenia Piešťany na Pohreb. Bude sa na čo pozerať. Komická príprava mäsiara Pohánku na odchod z tohto sveta bude veselým darčekom, i keď názov by mohol evokovať niečo iné 영화 베스트셀러 다운로드.

Divadlo Dino vnieslo do hry Ivana Holuba Pohreb (Živí-mŕtvi) pôvabnú pečať „naivného dedinského realizmu“ tensof flow. Predstavenie je plné vtipných až komických situácií, ktoré smerujú k trpkému vyzneniu – ceste do hrobu sprevádzanej ľudskou chamtivosťou a zlobou 명량 영어자막 다운로드. Záverečná scéna cesty do neba Miloša Pohanku je sprevádzaná mravným posolstvom o márnosti ľudského života z úst Smrti.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Eidite, bidite, post mortem nulla voluptas scx-1360 driver. (Jedzte, pite, po smrti nieto rozkoše)

OSOBY A OBSADENIE:

Miloš Pohánka – Jerguš Mitter,
Doktor – Michal Nikodem,
Marta – Marcela Fecsuová,
Pišta- Jozef Kuzma,
Angela – Iveta Penthorová,
Paľo – Miroslav Kojda,
Dežika – Margita Huťťová, Irenka – Zuzana Vavrová, Smrť – Danka Jurčová

Réžia: František Rehák

Hudba: Martin Valášek

Predstavenie sa uskutoční v sobotu 18 일곱개의 대죄 1기 다운로드. mája 2019 o 19.00 hod. Vstupné je  9 eur. Predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez www.ticketportal.sk. Program nájdete aj na www.navstevnik.sk , kde je možné si ON-LINE rezervovať lístky 프로듀스101 보름달 다운로드.

Pokladňa Domu umenia Piešťany je otvorená v pondelok – piatok 14.oo – 17.oo a hodinu pred podujatím Telefón: 033/24 58 001 alebo 033/24 58 100 os x 10 6.

PR

REKLAMA