Úvod Kultúra Tancovadlo postúpilo na celoslovenskú prehliadku Eniki beniki

Tancovadlo postúpilo na celoslovenskú prehliadku Eniki beniki

REKLAMA

Malí folkloristi z detského folklórneho súboru Tancovadlo uspeli na krajskej prehliadke v Senici. Výsledkom je postup na celoslovenskú prehliadku Eniki beniki v Košiciach 김약국의 딸들 책 다운로드.

Detský folklórny súbor Tancovadlo, ktorý pôsobí v Piešťanoch od roku 2016 (pod pôvodným názvom Slnečnička), sa v utorok 7 Men's Worship Camp 2018. mája zúčastnil krajského kola súťažnej prehliadky detských folklórnych súborov Trnavského kraja “Záhorie spieva a tancuje” v Senici. Krajské kolo sa mu podarilo vyhrať a priamo postupuje do celoslovenského kola súťaže  a prehliadky detských folklórnych súborov Eniki beniki, ktoré sa uskutoční druhý júnový týždeň v Košiciach 엔비디아 지포스 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Piešťanskí tanečníci si postup na krajskú súťaž vybojovali pred mesiacom  na regionálnej súťažnej prehliadke súborov z okresov Trnava, Hlohovec a Piešťany v Križovanoch nad Dudváhom. 

Úspešní chlapci pod vedením umeleckého vedúceho a tanečného pedagóga súboru Alfréda Linckeho predviedli choreografiu s názvom “Toto Vám nedarujeme” egov 파일 다운로드. Inšpiráciou pre ňu boli chlapčenské hry zachytené na filme Karola Plicku  z roku 1929 „Po horách, po dolách“.

Tesne pred prehliadkou v Senici absolvovali členovia Tancovadla jarné sústredenie Lineage Pack. Víkend mali naplnený nielen tancom, ale napríklad tvorili tiež nádherné obrazy. Výsledkom investovaného úsilia je priamy postup na celoslovenskú prehliadku. 

Ak chcete vedieť o činnosti DFS Tancovadlo viac, sledujte jeho FB stránku Unwritten tube downloads.

-red- Foto: DFS Tancovadlo

 

REKLAMA