Úvod Kultúra DINO pozýva na Drápačky s novým obsadením

DINO pozýva na Drápačky s novým obsadením

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Divadelná hra Kamila Žišku DRÁPAČKY, ktorá je súčasťou repertoáru divadla DINO už od roku 2007, žala v čase svojho vzniku veľké úspechy – súbor s ňou zvíťazil na Festivale divadelných hier s dedinskou tematikou v Trebišove (2007) a v tom istom roku získal 2 천하무적 영화 다운로드. miesto na festivale Pláriková-Raková. Piešťanským divákom ju v novom obsadení predstaví opäť už túto sobotu 19. septembra o 19,00 h v Dome umenia 노래 mr 다운로드.

DINo DrápačkyScenárista Kamil Žiška vytvoril vtipnú komédiu o babkách, ktoré na drápačkách rozprávajú rôzne veselé, no aj strašidelné príbehy 소아온 오디널 스케일 다운로드. Počas drápania nájdu almanach deda Kasíra, ktorý si písal dejiny Slovákov veľmi svojsky. A toto jeho svojské poňatie dejín sa humornou formou odohráva na javisku fifa 15 다운로드. Diváka hra prevedie od Samovej ríše, cez objavenie Ameriky Krištofom Kolumbusom až po Štúrovcov. Predstavenie srší humorom od začiatku až po koniec a stalo sa kultovým predstavením divadla DINO Plus token download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Divadlo v poslednom období zaznamenalo nielen zmenu nielen svojho pôsobiska – z Hornej Stredy sa presťahovalo do Domu umenia, ale súbor prijal aj nových členov a s vynoveným obsadením uvedie tiež sobotňajšie predstavenia Drápačiek 오토캐드 2012 한글판 다운로드. Účinkujú v ňom: I. Potočný, M. Huťťová, P. Ďuricha, J. Kuzma, D. Jurčová, A. Dominová, O. Markech, Z. Slámková, M. Nikodem, L. Kameniarová, Z Download The cruel angel Teze. Vavrová. Hru zrežírovalo osvedčené duo: Kamil Žiška a František Rehák, hudobne sa na nej podieľal Martin Valášek.

-inf-, foto: www.divadlodino.sk

Čítajte tiež: Neuveriteľné day day! Kolombus sa stretol so Štúrom!

 

 

REKLAMA