Úvod Kultúra Diabolský šansón v podaní Cigánskych diablov príde aj do Piešťan

Diabolský šansón v podaní Cigánskych diablov príde aj do Piešťan

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

UPOZORNENIE: PREDSTAVENIE SA NEKONÁ! Ak ste sa zapojili do súťaže o vstupenky, vaše odpovede budú zaradené do ďalšieho žrebovania o vstupenky na niektoré predstavenie v Dome umenia Download the acheong law.

Cigánski diabli je názov jedinečného zoskupenia hudobníkov, ktorí od roku 1991 dokázali to čo sa v strednej Európe málokomu podarilo 구글스케치업 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SAIB2OVVkpw[/youtube]

Ich skladby s nadšením po celom svete počúvajú tisícky oddaných fanúšikov ako aj kritici 유니팩 다운로드. Virtuózne husľové sóla primáša Štefana Banyáka, strhujúce výkony cimbalového kúzelníka Ernesta Šarköziho, krásne farby tónov violončela jeho manželky Silvie, klarinetové majstrovstvo Zoltána Grunzu a skvelá rytmicko harmonická súhra celého orchestra sú zárukou tých najkvalitnejších hudobných predstavení Sweet life download.

S projektom Diabolský šansón sa Cigánski diabli predstavia spolu so speváckymi osobnosťami ako sú Sisa Lelkeš Sklovská, Mirka Partlová, Zoro Laurinc, Viktor Horján, Janko Jackuliak už 10 Jang Wook-jo download. apríla o 19.00 h v Dome umenia.

Každý, kto nám do nedele 6. apríla pošle správnu odpoveď na otázku: “Koľko členov má orchester Cigánski diabli?” bude zaradený do žrebovania o dve vstupenky na Diaboslký šansón Odpovede posielajte na adresu sutaz@pnky.sk a do predmetu správy napíšte: Diaboslký šansón Windows 10 Explorer 11.

(red)

REKLAMA