Úvod Kultúra COUNTRY FEST Bohunice chystá obec, program je plný známych mien – aj...

COUNTRY FEST Bohunice chystá obec, program je plný známych mien – aj z Ameriky

REKLAMA

Festival COUNTRYFEST BOHUNICE 2016, ktorého organizátorom je obec Jasovské Bohunice, sa uskutoční sa  v rámci kultúrneho leta v posledný júlový piatok 29.a sobotu 30.7.2016 v amfiteátri v Jaslovských Bohuniciach ts conversation translator download. Je určený všetkým, ktorí majú radi Country, bluegrass, worldmusic a príbuzné žánre.

V rámci hudobného programu vystúpi viac ako 20 účinkujúcich „Za kvalitu hudobného programu hovoria samotné mená českých a slovenských headlinerov ako Čechomor, František a Vojta Nedvědi, Pavol Hammel, AllanMikušek, Bukasový Masív, Michal Tučný Revival Plzeň , Blueground a Klára, Vodopád, Nový Rownák, Pacipacifik, Country Limit Club a mnohí ďalší, ale nakoľko sme medzinárodný festival budete si mať možnosť porovnať úroveň našich kapiel aj s originál country spevákmi z USA v podaní skupín  Willie Jones Band a Westwen,“ vymenúva vystupujúcich za organizátora Roman Áč 프레지 넥스트 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

 

Hudobný program bude prebiehať na veľkej scéne v amfiteátri ako i na malej scéne, presné poradie účastníkov bude zverejnené neskôr 공공기관 내pc지키미 다운로드. V prestávkach medzi skupinami  návštevníkom umenie zatancuje a naučí aj niektoré choreografie  skupina Maryland.

maryland-countryfest„Okrem dobrej  hudby pre vás pripravujeme celý rad sprievodných podujatí – ako pre deti, tak pre dospelých a celú rodinu Silent Hill download. Zahrajte si napr. vodný futbal, súťažte v pití piva, alebo v preťahovaní lanom! Koľko vydržíte na elektrickom býkovi? Nechajte deti vyskákať v nafukovacom hrade a previezť na poníkoch , prípadne si ich budete môcť odložiť v detskej škôlke, kde si budú deti môcť pozrieť divadielko polaris office. Alebo sa spoločne vydajte na indiánsku výpravu, či sa do sýta vytancujte na country bále. A to je len časť všetkých možností,“ pozývajú na podujatie organizátori maven library 다운로드.  Viac na www.countryfestbohunice.sk,   alebo  https://www.facebook.com/counryfestbohunice/

Zdroj: Tlačová správa podujatia/Roman Áč, foto: www.countryfestbohunice.sk

 

REKLAMA