Úvod Kultúra Cityfest 2018: Spievať bude R. Müller aj Celeste Buckingham, prísť má i...

Cityfest 2018: Spievať bude R. Müller aj Celeste Buckingham, prísť má i legendárna česká kapela

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Mestský festival CityFest štartuje kultúrne leto v Piešťanoch. Podujatie oslavuje už piate narodeniny a pri tejto príležitosti zahrá návštevníkom jedna z najväčších slovenských hudobných legiend, ktorá je na špičke hudobnej scény viac ako 30 rokov Vegas 13. Je ňou Richard Müller spolu so živou kapelou. Tešiť sa však môžete na Námestí slobody napríklad tiež na vystúpenie Celeste Buckingham.

Organizátori zmenia centrum Piešťan na festivalový areál 25 raw material. a 26. mája 2018. Podľa ich vyjadrenia bude podujatie ešte pestrejšie ako v minulých rokoch, keďže oslavuje 5. výročie. Hlavným lákadlom pre návštevníkov má byť množstvo dobrej hudby a zábavy Download the deleted video from YouTube.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zatiaľ boli zverejnené dve mená, čo sa týka účinkujúcich. Návštevníci sa môžu tešiť na vystúpenia Richarda Müllera so skupinou  a Celeste Buckingham, ktorú bude na CityFeste sprevádzať jej koncertná kapela King Shaolin. 

K plánovanému programu Cityfestu 2018 organizátori z B&R Group a Agentúry Crea povedali: „Na 5 심슨 더무비 다운로드. narodeninách sa predstaví špička slovenskej a českej hudobnej scény, žiadané stálice, ale aj nové mená.“ Ďalších interpretov zatiaľ nepredstavili, ale avizovali, že medzi nimi bude tiež legendárna česká kapela, ktorá je držiteľom českého zlatého slávika v kategórii kapela roka fusion 360.

 

-red/TS- Foto: Cityfest

REKLAMA