Úvod Kultúra Brilantní herci Roden a Krausová prinesú Otevřené manželství

Brilantní herci Roden a Krausová prinesú Otevřené manželství

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Brilantní herci Karel Roden a Jana Krausová ako svojrázny manželský pár predvedú svoje umenie v zúfalo jedovatej tragikomédii Otevřené manželství 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드. Ponorte sa do peripetií dvoch ľudí, ktorí neohrabaným, ba až komickým spôsobom hľadajú lásku a navzájom sa pri tom ubíjajú. Predstavenie je naplánované na 16 후레자식 다운로드. apríla.

Divadelná hra Otevřené manželství približuje večný konflikt mužského a ženského princípu 즐거운 사라 다운로드. Napísal ju nositeľ Nobelovej ceny za literatúru – taliansky dramatik Dario Fo spolu s manželkou Franky Rame.

Hlavné postavy hercom Jane Krausovej a Karlovi Rodenovi výborne sadnú, a tak sa publikum môže baviť na začarovanom kruhu mužsko – ženských princípov 고스트 11.5 다운로드. “Nevlastniť ľudí a radovať sa z každého ďalšieho života. Jednoducho je lepšie, keď je nás viac a kryjeme si chrbát, ako keby sme bojovali 소스 세이프 2005 다운로드. Dnes už viem, že osud kráča vlastnou cestou a nemá zmysel nikdy a v ničom tlačiť na pílu. Len sa porežete. Všetko neriešiteľné sa jedného dňa vyrieši a dramatické situácie mení čas na komické,“ povedala Jana Krausová re-shack weapon.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Termín: 16. 4. (utorok)

Miesto: Dom umenia, Nábrežie Ivana Krasku 1
Štart: 19:00 hod.
Vstupenky online a tiež v pokladni Domu umenia v pracovné dni od 14.00 do 17.00 h

PR

REKLAMA