Úvod Aktuality Krajinský most by mali začať konečne rekonštruovať

Krajinský most by mali začať konečne rekonštruovať

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Krajinský most prešiel rekonštrukciou vrchnej časti v roku 2014. Už vtedy sa vedelo, že jeho veľkým problémom je stav pilierov pod vodou Encloud. Naplánovaná bola ďalšia rekonštrukcia a v roku 2016 vydané stavebné povolenie s termínom ukončenia prác do konca roka 2017. Ani po viac ako 2,5 roku od jeho vydania sa s prácami nezačalo image url. Dôvodom je verejné obstarávanie, ktoré nepochopiteľne realizoval pre trnavskú župu Prešovský samosprávny kraj. Podľa aktuálneho vyjadrenia zástupcov Trnavského samosprávneho kraja je konečne známy dodávateľ a práce by sa mali začať pred prázdninami 고전게임 슬램덩크 다운로드.

Trnavskému samosprávnemu kraju sa podarilo získať prostriedky na rekonštrukciu poškodených pilierov mosta a prvú etapu rekonštrukcie cesty II/499 z Integrovaného regionálneho operačného programu 마왕의 사역마 다운로드. Rekonštruovať sa teda bude cesta popod Červenú vežu po križovatku s cestou II/504 v obci Banka. Dĺžka úseku je 750,64 m.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V súčasnosti je už známy úspešný uchádzač, ktorým sa stala spoločnosť Swietelsky –Slovakia 47m 2 다운로드. Práce na pilieroch Krajinského mosta a necelom kilometri cesty má dodať za 1 957 237,07 eur.

Aktuálne sa čaká na schválenie dokumentácie z verejného obstarávania riadiacim orgánom a Úradom pre verejné obstarávanie tif viewer. Predpokladaný začiatok rekonštrukcie je jún 2019.

Rekonštrukciu cesty na Havran brzdí vysporiadanie pozemkov

Rekonštrukciu cesty II/499 cez horský priechod Havran plánuje Trnavský samosprávny kraj taktiež z európskych štrukturálnych fondov. 

„Je vypracovaná projektová dokumentácia Wilbis download. V súčasnosti prebieha príprava majetkovoprávneho vysporiadania cestou zastavaných pozemkov. Cesta prechádza aj cez súkromné pozemky, ktoré je potrebné vysporiadať ešte pred vydaním stavebného povolenia google apps for android 4.3. Následne bude možné predložiť tento projektový zámer na príslušné ministerstvo,“ informoval Patrik Velšic.

-th- Ilustr. foto: Martin Palkovič, Miroslav Petráš, Matúš Ficel

REKLAMA